Jadalnia o wyjątkowym klimacie

Jadalnia o wyjątkowym klimacie

W najbliższym, 350. odcinku "Dekoratorni" widzownie będą mogli zobaczyć inspirującą przemianę salonu oraz jadalni. Tym razem projektanci postawili na artykuły dekoracyjne z oferty Black Red White - elegancki komplet obiadowy Victoria Gold oraz dywan Super Tuft White. Emisja 350. odcinka zaplanowana jest na 21 października, o godz. 13:00 w TV 4.

Black Red White - komplet obiadowy Victoria Gold

W najnowszej odsłonie "Dekoratorni" projektanci udowodnią, że przy wykorzystaniu odpowiednich dodatków z oferty Black Red White i "gry" kolorem można zmienić zwykłą jadalnię czy salon w luksusowy apartament. W aranżacji wykorzystano komplet obiadowy Victoria Gold oraz dywan Super Tuft White od Black Red White.

Black Red White - dywan Super Tuft White

Zestaw Victoria Gold z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom unikatowej porcelany. Gustowny, perłowy odcień oraz stonowany wzór pasuje w każdej jadalni, nadając jej smaku i elegancji.

Black Red White - komplet obiadowy Victoria GoldNatomiast puszysty, niezwykle miękki dywan Super Tuft White z oferty Black Red White jest podstawą do stworzenia przytulnego efektu we wnętrzu. Jego bawełniany spód chroni podłogę przed ewentualnymi zniszczeniami i uszkodzeniami.

"Dekoratornia" - z wykorzystaniem kompletu obiadowego Victoria Gold i dywanu Super Tuft White z oferty Black Red White - emitowana będzie na antenie TV4 w niedzielę, 21 października, o godz. 13:00 Więcej inspiracji z wykorzystaniem mebli i artykułów dekoracyjnych Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także