Jak kreować sny? - wybierz się na warsztaty świadomego śnienia

0
Jak kreować sny? - wybierz się na warsztaty świadomego śnienia

Czy zdajesz sobie sprawę jak dobrze wykorzystać czas w którym śpisz, by po każdej kolejnej nocy budzić się jeszcze lepszym człowiekiem? Pozwól sobie w pełni korzystać z każdej sekundy swojego życia. Posuwaj się aktywnie do przodu nawet wówczas, kiedy inni ludzie po prostu śpią.

Świadomy sen jest bardzo wartościowy!Już w najbliższy czwartek (6 października) w salonie szwedzkich łóżek firmy Hästens w Warszawie, odbędą się wyjątkowe warsztaty. Podczas spotkania, którego hasłem przewodnim jest pytanie "Jak kreować sny?", zaproszeni goście będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o technikach kontrolowania własnych snów. Świadomego śnienia można się bowiem nauczyć. Dzięki specjalnym technikom śniąca osoba może sprawić, że każda noc będzie niosła ze sobą nie tylko genialny relaks i wypoczynek, ale również możliwości rozwoju, kreacji i niesamowitych doznań.

Kreowanie snów to nie jest tylko lepszy sposób na zagospodarowanie 1/3 czasu życia, które zwyczajnie poświęcamy na sen. Nie jest to również jedynie narzędzie do rozwiązywania problemów; z pomocą wiedzy dotyczącej świadomego śnienia można bowiem trenować wiele umiejętności i osiągać jeszcze więcej sukcesów.

Co możesz zyskać dzięki świadomemu śnieniu?

- poznasz tajemnice własnego umysłu, dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze swoją podświadomością - będziesz się rozwijać, uczyć i trenować nowe umiejętności - możesz nawet ćwiczyć języki obce, czy np. jazdę na snowboardzie - każda noc będzie dla Ciebie podróżą pełną przygód i radości - dostaniesz dostęp do źródła nieograniczonej inspiracji i kreatywności - pozbędziesz się koszmarów, jeżeli jakieś masz - będziesz się lepiej wysypiać (nawet przy mniejszej ilości snu)

Wykład i ćwiczenia poprowadzi specjalista w dziedzinie świadomego śnienia, trener rozwoju osobistego - Michał Cieślakowski. Spotkanie ma charakter zamknięty.

Oceń artykuł
3,00 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: PR Kwadrat

Polecamy Ci również

Zobacz także