Jak się pozbyć jesiennej chandry i znaleźć więcej...

Jak się pozbyć jesiennej chandry i znaleźć więcej...

Jesień w pełni. Za oknem plucha i spadająca temperatura, a szara kolorystyka, krótsze dni i drzewa pozbawione zielonych liści wpływają na nas coraz bardziej przygnębiająco. Jak się pozbyć jesiennej chandry i znaleźć więcej pozytywnej energii w tej melancholijnej porze roku?

Światło ledowe w mieszkaniuGdy przychodzi jesień, większość z nas dopada niezbyt dobry nastrój. Wszystko dzieje się za sprawą coraz mniejszej ilości światła słonecznego i braku ciepłej, pozytywnej kolorystyki w otoczeniu. Sposobem na jesienną chandrę może być wypad do ciepłych krajów, by naładować akumulatory na długie miesiące chłodu i szarości. Co, jeśli nie możemy sobie na to pozwolić? Wystarczy ożywić swoje wnętrza kolorem.

Kolory nastroju

Nie od dziś wiadomo, że kolory mają niesamowite właściwości, które wpływają na nastrój i nastawienie do życia. Niektóre z nich mają taką siłę, że pomagają nawet stymulować odchudzanie czy kreatywność. Za pomocą odpowiednich barw możemy więc wyleczyć się z jesiennej depresji, a jednocześnie sprawić, że nasze wnętrza będą bardziej oryginalne i wyjątkowe. I wcale nie chodzi tu o radykalny remont, przemalowywanie ścian czy wymianę kafli w łazience. Można bowiem wykorzystać kolorowe światło zamknięte w elastycznych wężach i przewodach ledowych, które zawiesimy na ścianach czy suficie lub obrysujemy nimi krawędzie mebli czy półek.

Czytaj także: LED w miejsce żarówki - nowoczesne rozwiązania oświetleniowe

Światło ledowe w mieszkaniu- Kolorami, które szybko poprawiają samopoczucie i pobudzą nas do działania, są pozytywne i energetyczne odcienie żółci, pomarańczowego i czerwieni. Dobrze jest więc otaczać się nimi w kuchni, salonie czy biurze. Niebieski, zielony i fioletowy zadziałają na nas bardziej kojąco i uspokajająco, dlatego lepiej wybrać je do sypialni oraz łazienki - mówi Mariusz Gawroński, specjalista ds. oświetlenia w firmie LARS.

Mamy więc gotowy przepis, jak skutecznie pozbyć się jesiennej chandry. Gdy dodamy do tego jeszcze kubek gorącej, aromatycznej herbaty, ciekawą książkę lub film i ciepły koc, z pewnością przetrwamy całą jesień i zimę w doskonałym humorze.

Czytaj także: Rozświatlona łazienka, czyli światło LEDowe w domowej strefie relaksu

Czy wiesz, że:

Węże LED firmy LARS idealnie nadają się do kreowania wnętrza światłem, dzięki swojej funkcjonalności, elastyczności i energooszczędności. Za pomocą świetlistych, opartych na technologii LED, przewodów można oryginalnie podkreślać wnęki, krawędzie, obniżone sufity lub tworzyć zupełnie nowe wzory, dekoracje i aranżacje świetlne na ścianach. Dzięki zastosowaniu wewnątrz obudowy węża diody LED, produkty te są długowieczne i energooszczędne (żywotność diody LED - do 50 000 godzin ciągłego świecenia) oraz w pełni bezpieczne dla użytkowników. Węże LED marki LARS dostępne są w kilku kolorach.

Zapraszamy na stronę www.oswietlenie.lars.plŚwiatło ledowe w mieszkaniu

Oceń artykuł
3,57 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Yasna Communications

Polecamy Ci również

Zobacz także