Jak wybrać baterię kuchenną? Zwróć uwagę na...

0
Jak wybrać baterię kuchenną? Zwróć uwagę na...

Baterie należą do najbardziej eksploatowanych sprzętów kuchennych, dlatego warto wybierać produkty najwyższej jakości, wyposażone w dodatkowe funkcje, dzięki którym prace w kuchni będą łatwiejsze i przyjemniejsze.

Bateria Quantum threeKupując baterię do kuchni, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej funkcjonalność. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań, Franke proponuje odpowiednie rozwiązanie. Do zlewozmywaków usytuowanych pod oknem, Franke oferuje baterie podokienne, które w łatwy sposób mogą zostać opuszczone, kiedy chcemy otworzyć okno. Modele takie jak Quantum Two, Quantum Three, Tamarin czy Tincup mają wylewkę z regulowaną wysokością, którą możemy obniżać podczas otwierania okna. Cascada Window i Tugela Window natomiast mają ruchome korpusy, które można wyciągnąć z blatu i położyć, gdy zachodzi taka potrzeba. Czytaj także: Zlewozmywaki Franke z 15-letnią gwarancją [ZDJĘCIA]

Baterie z ruchomą lub z wyciąganą wylewką pozwalają na wygodne kierowanie strumieniem wody. Dzięki temu bez problemu umyjemy większe naczynie czy nalejemy wodę do wysokiego naczynia. Natrysk umożliwi dokładne i szybkie opłukanie delikatnych warzyw, owoców czy ziół, oszczędzając przy tym wodę.

Bogata oferta baterii Franke daje możliwość idealnego skomponowania wszystkich elementów systemu kuchennego, a najnowsze wzory baterii - od tradycyjnych po ekstrawaganckie, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Niektóre modele baterii z oferty Franke mogą być uzupełnione o praktyczny i idealnie dopasowany, wbudowany w blat, dozownik do płynu do zmywania.

Czytaj także: Stylowe kuchnie od Franke - od stylu retro po nowoczesność

Przy wyborze baterii kuchennych duże znaczenie ma rodzaj wykończenia oraz wzornictwo. Oprócz najbardziej popularnych baterii chromowanych, w ofercie Franke znajdują się również, coraz częściej wybierane modele wykonane ze stali szlachetnej, których odcień idealnie komponuje się ze stalowymi zlewozmywakami. Białe i czarne baterie, jednolite bądź łączone z chromem takie jak np. model Evos, pasują do nowoczesnych wnętrz urządzonych w tych kolorach. Do zlewozmywaków granitowych i wnętrz tradycyjnych Franke proponuje idealnie dopasowane baterie w wykończeniu granitowym, np. Aqcuario, w jednym z kilku kolorów.

Funkcjonalna i estetyczna bateria jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Stale używana, powinna być trwała i odporna, aby przez lata mogła służyć domownikom. Wybierając baterię do kuchni warto więc zwrócić uwagę na gwarancję producenta. Długi okres gwarancyjny - 15 lat w przypadku wszystkich baterii firmy Franke, daje nam pewność, że bateria przetrwa próbę czasu.

Czytaj także: Niepowtarzalne kształty systemu kuchennego Polyedro firmy Franke

* Aqcuario - z wyciąganą wylewką, wykończenie beżowe 956 zł * Cascada Window - bateria podokienna z wyciąganą wylewką, wykończenie chromowane - 999zł * Coxy - z ruchomą wylewką z funkcją prysznica, chromowana. 799 zł. * Eos - bateria z wyciąganą wylewką wykonana ze stali szlachetnej 1007 zł * Evos - bateria z wyciąganą wylewką, chrom z białym kolorem 1309 zł. * Quantum Three - bateria trzyotworowa, regulowana wysokość wylewki, chromowana 2549 zł. * Tincup - bateria z regulowaną wysokością wylewki - 1511 zł

Więcej informacji o bateriach Franke znajduje się na stronie www.franke.pl

Oceń artykuł
3,60 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także