Jak zamontować baterię umywalkową?

Jak zamontować baterię umywalkową?

O tym jak w prosty sposób, samodzielnie zamontować baterię umywalkową pokazuje najnowszy film instruktażowy FERRO, który można już obejrzeć na stronie internetowej firmy.

Podłużna umywalka z zaokrąglonymi brzegamiProducent przedstawia krok po kroku etapy montażu baterii umywalkowej Veneto VerdeLine. Jest to pierwszy z serii 5 filmów poradnikowych, które wzbogacą materiały informacyjne FERRO. Dzięki nim Internauci zainteresowani majsterkowaniem dowiedzą się również, w jaki sposób dokonać wymiany baterii umywalkowej, jak zamontować baterie: wannową i natryskową, a także, w jaki sposób należy konserwować te urządzenia. Krótkie kilkuminutowe filmy dostępne są na stronie internetowej producenta w dziale Porady oraz na popularnym portalu YouTube.

Jak podaje raport ABI Research - w 2012 roku wideo online obejrzy około miliarda ludzi. Choć w Polsce rośnie popularność produkcji filmów reklamowych i edukacyjnych online to jednak jest ona ciągle niedoceniana. Dlatego staramy się wypełnić tę lukę oddając do dyspozycji Internautów ciekawe narzędzie, które z jednej strony przybliża sam produkt i jego funkcje, z drugiej zaś pokazuje, że montaż, wymiana czy konserwacja baterii nie jest sprawą skomplikowaną. Dzięki tym filmom, z FERRO każdy może zostać domowym instalatorem - mówi Zbigniew Gonsior, dyrektor marketingu FERRO S.A.

Oceń artykuł
4,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także