Jaką farbę elewacyjną wybrać?

0
Jaką farbę elewacyjną wybrać?

Z początkiem kwietnia na rynku debiutuje nowa odsłona farby Akryl Color. Popularna emulsja zyskała dodatkowe kolory oraz odświeżone, praktyczne opakowania wykonane w technologii IML. Widnieje na nich logo marki Malfarb Professional, grupującej produkty dla profesjonalistów.

elewacja pokryta farbą

Dobre farby elewacyjne powinny zarówno zdobić fasadę, jak i właściwie zabezpieczać wyprawy tynkarskie. Zadania te skutecznie realizuje farba akrylowa Akryl Color marki Malfarb, która zdobyła uznanie wśród profesjonalistów oraz indywidualnych wykonawców. Z początkiem kwietnia producent - firma Dyrup, zaprezentowała ją w odświeżonym wydaniu. W palecie Akryl Color pojawiło się 12 nowych i modnych barw, dzięki czemu liczy ona dziś aż 44 kolory gotowe. Oferta obejmuje zarówno jasne, pastelowe barwy (idealne do ścian zewnętrznych, wystawionych na działanie promieni słonecznych), jak ciemne czy jaskrawe odcienie, nadające się do malowania dodatków i mniejszych powierzchni. Farba Akryl Color zyskała także praktyczne i wygodne opakowania wykonane w technologii IML. Wyróżniają się one bardzo przyjaznym, przejrzystym designem - teraz klienci z łatwością odnajdą najważniejsze informacje na temat właściwości oraz zastosowania produktu. Tym samym podjęcie właściwej decyzji zakupowej staje się wyjątkowo łatwe.

Poprawie uległy również parametry aplikacyjne farby - jest ona bardzo wydajna, szybko schnie i nie sprawia żadnych problemów w trakcie malowania. Jednocześnie charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do różnego typu podłoży (m.in.: tynków cementowo-wapiennych, betonu, gazobetonu, wypraw akrylowych i mineralnych, a także powierzchni ceglanych i kamiennych). Farba odznacza się także wysoką odpornością na szorowanie, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Dzięki temu produkt doskonale sprawdzi się nie tylko na elewacji, ale można go z powodzeniem stosować także i na innych zewnętrznych powierzchniach takich, jak betonowe płoty, parkany czy cokoły.

Główne właściwości farby Akryl Color:

  • zapewnia samoczyszczenie się ścian zewnętrznych
  • doskonała przyczepność do różnych typów podłoży
  • odporna na szorowanie i warunki atmosferyczne
  • paleta 44 trwałych kolorów gotowych
  • dostępne opakowania: 1L, 5L, 10L o atrakcyjna cena
Oceń artykuł
4,30 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także