Jaki grzejnik umieścić w przedpokoju?

Jaki grzejnik umieścić w przedpokoju?

Przedpokój, hol to symboliczne przedłużenie drzwi wejściowych naszego domu. Przestrzeń, w której zatrzymujemy się na moment, by zdjąć wierzchnie ubranie i obuwie, to także miejsce gdzie witamy odwiedzających nas przyjaciół i krewnych.

grzejnik z wieszakiemPierwsze otwarte pomieszczenie, które oddziaływując swoją kolorystyką i wystrojem niejako przygotowuje gości do spotkania z domownikami, ale i wnętrzami, które ci ostatni zamieszkują. Miejsce szczególne, choć niejednokrotnie bagatelizowane podczas aranżowania domowej przestrzeni. Hol można porównać do człowieka, który otwiera drzwi witając nieznajomych i przyjaciół. Od niego zależy, w jakim nastroju wejdą oni do naszego salonu czy jadalni. Uśmiech i życzliwość malujące się na twarzy witającego mogą przemienić nawet najcięższe emocje w radość i pozytywne nastawienie.

Podobną rolę będzie pełnić gustownie prezentujący się przedpokój. Znajdzie się w nim zapewne elegancka szafa, półki, lustro ścienne, obraz, nowoczesna rzeźba czy ścienne lustro. Do wszystkich tych elementów może dołączyć subtelny grzejnik harmonizujący z barwą ścian. Jakże potrzebny podczas jesiennej pluchy czy mroźnej zimy. Urządzenie, choć niesłychanie praktyczne powinno ozdabiać pomieszczenie. Srebrny o łagodnie zaokrąglonych krawędziach i wydłużonej formie grzejnik Memfis czy też płaski, przylegający do powierzchni ściany grafitowy o geometrycznym wykończeniu grzejnik Santos firmy Enix to doskonała propozycja dla wszystkich ceniących piękno i kompleksowe rozwiązania aranżacyjne. Oba zaprezentują się świetnie obok pionowego lustra czy ciekawego obrazu. Te eleganckie grzejniki z kolekcji Design nie tylko zachwycają swoim kształtem, starannym wykończeniem i barwą, ale równocześnie delikatnie podkreślają urodę holu.

Osoby ceniące przede wszystkim funkcjonalność mogą z oferty Enix wybrać zaopatrzony w cztery wieszaki punktowe i ażurową kratkę brązowy grzejnik Capri, który poza funkcją grzewczą pełni także rolę wieszaka i suszarki. Capri swym kolorem nawiązuje do przyrody, drzew i krzewów, dlatego będzie doskonale wyglądał w otoczeniu elementów drewnianych na tle ściany o ciepłej barwie.

grzejnik w przedpokoju

Nie zapominajmy zatem o przedpokoju, tym szczególnym pomieszczeniu, przez które przejść musi każdy gość i każdy domownik. Atmosferę tego miejsca tworzą funkcjonalne i dekoracyjne detale, wśród których grzejniki zająć mogą jedno z najważniejszych miejsc!

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AFIR biuro PR firmy ENIX

Polecamy Ci również

Zobacz także