Jaki przewijak dla malucha? Jakimi kryteriami się kierować?

Jaki przewijak dla malucha? Jakimi kryteriami się kierować?

Kompletując wyprawkę dla maluszka, nie zapomnij o przewijaku. Wygodny, praktyczny i bezpieczny w użyciu przewijak to podstawa. Na co zwracać uwagę, aranżując miejsce do przewijania dla szkraba? Jakimi kryteriami się kierować? Oto rady ekspertów.

Przewijak Camele'o BeabaB jak bezpieczeństwo

Przewijak dla maluszka powinien być bezpieczny. Pod każdym względem. Co to oznacza w praktyce? Że warto wybierać te przewijaki, które mają "ścianki" z trzech stron. Dlaczego? Ponieważ tylko taka "zabudowa" redukuje niebezpieczeństwo wypadnięcia szkraba w czasie zmiany pieluszki i jest jedynym gwarantem bezpieczeństwa maleństwa.

Czytaj także: Pierwsza kąpiel noworodka - zadbaj o to, by była bezstresowa

Ale zabezpieczenie przed wypadnięciem maluszka to jeden z aspektów bezpiecznego przewijania. Drugim, równie ważnym, jest dbałość o higienę. Czystość gwarantuje pełną ochronę zdrowia maleństwa. I to właśnie z tego powodu warto sięgać po funkcjonalne, łatwe do utrzymania w czystości, bezpieczne przewijaki z miękką, zdejmowaną i łatwą do czyszczenia matą, takie jak przewijak Camele'o Beaba ze sklepu www.babymama.pl.

Przewijak Camele'o BeabaF jak funkcjonalność

Czym wyróżnia się przewijak Camele'o Beaba na tle innych? Pełnią bezpieczeństwa i maksimum funkcjonalności. Czy wiesz, że Camele'o Beaba jest przewijakiem mobilnym? Dzięki dołączonym do niego mocowaniom, możesz go zamontować wszędzie, gdziekolwiek chcesz, np. na ścianie w łazience. Przewijak posiada wysuwane szufladki, które pomieszczą wszystkie kosmetyki, produkty pielęgnacyjne i akcesoria niezbędne do zmiany pieluszki. Idealnie pasuje także do łatwego w użytkowaniu i przechowywaniu stojaka camele'o.

Czytaj także: Jaki prezent podarować świeżo upieczonej mamie i jej nowonarodzonemu maleństwu?

Nowoczesny design, komfort i bezpieczeństwo - taki właśnie jest przewijak Camele'o Beaba ze sklepu www.babymama.pl. Przewijak Camele'o Beaba - cena: 285 pln

Oceń artykuł
3,10 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: www.babymama.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także