Jasna i nowoczesna sypialnia Pik w sklepach Abra

0
Jasna i nowoczesna sypialnia Pik w sklepach Abra

Sypialnia to miejsce, gdzie spędzamy jedną trzecią naszego życia. Dlatego ta przestrzeń powinna zapewnić nam relaks, komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Zestaw Pik w sklepach meblowych AbraDla wszystkich, którzy poszukują nowych rozwiązań do swojego mieszkania, sklepy meblowe Abra przygotowały jesienną ofertę, a w niej - nowoczesną i funkcjonalną sypialnię Pik. Czytaj także: Meble systemowe czy ścianka - nowości w sklepach Abra

Zestaw Pik składa się z pięciodrzwiowej szafy (o wymiarze 226 cm × 217 cm × 60 cm), dwóch szafek nocnych, komody oraz łóżka (o szerokości 167 cm). Meble wykonano z płyty wiórowej w odcieniu coimbra z ciemniejszymi, antrazytowymi wstawkami oraz uchwytami w kolorze aluminium. Na środkowych drzwiach szafy zainstalowano lustro, a w szufladach komody i szafki - prowadnice kulkowe, ułatwiające otwieranie.

Sypialnia Pik to oferta dla osób, które lubią ciepłe i pełne blasku wnętrza. Jasna, dyskretna barwa mebli powoduje, że pomieszczenie wydaje się bezpieczniejsze, ale również bardziej luksusowe. W takiej przestrzeni można się odprężyć i zapomnieć o codziennych troskach.

Czytaj także: Sypialnia Santiago w sklepach meblowych Abra

Komplet Pik jest dostępny w sklepach Abra w całej Polsce oraz na stronie internetowej www.abra-meble.pl.

Oceń artykuł
3,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: ABRA S.A.

Polecamy Ci również

Zobacz także