Jasne, pastelowe kolory są modne we wnętrzach w 2012 roku

Jasne, pastelowe kolory są modne we wnętrzach w 2012 roku

Jednym z trendów kolorystycznych od PARA Paints na rok 2012 jest paleta URBANAGE. Jasne, pastelowe kolory wyrażają atmosferę wielkich i szykownych metropolii.

PARA Urbanage. Trendy kolorystyczne 2012 od PARA Paints

Dobrze zaprojektowana przestrzeń miejska powinna odzwierciedlać charakter miasta, jego historię oraz tożsamość. Zestawienie kolorów PARA Urbanage powstało z inspiracji architekturą i zabytkami. Doskonale sprawdzi się w mieszkaniach utrzymanych w miejskim stylu. Paletę PARA Urbanage można określić mianem wyrafinowanej i eleganckiej.

SZAFA kolorów PARA PAINTSPastelowe barwy są bardzo delikatne, dzięki czemu wnętrze zyskuje wrażenie przytulności i lekkości. Takie kolory są idealnym tłem do antyków i interesujących mebli i dodatków, także w ciemnych, mocnych kolorach.

Głównym akcentem kolorystycznym wnętrza w stylu miejskim jest "Kremowa mgła ze Śniadania u Tiffaniego" oraz "Szary krajobraz miasta". Odcienie te są jasne i przepięknie odbijają światło w pomieszczeniach. Doskonale komponują się z delikatnymi, pastelowymi kolorami: "Błękitnej Krzywej Wieży w Pizie", zadymionym różem "Lawendowym", bladą morską falą "Liliowego Skweru na Dolnym Manhatanie" oraz "Małą czarną". Takie zestawienie kolorystyczne idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu klasycznym. Autorem trendu jest ceniony kanadyjski projektant wnętrz, Ambrose Price.

PARA URBANAGE:

  • "Kremowa mgła ze Śniadania u Tiffaniego" - "Lunch at Tiffany's", P5219-24;
  • "Szary krajobraz miasta" - "Cityscape", P5219-62;
  • "Błękitnej Krzywej Wieży w Pizie"- "Leaning tower of pisa", P5167-34D;
  • "Miękka Lawenda" - "Soft Lavender", P5237-34;
  • "Liliowy Skwer na Dolnym Manhatanie" - "Tribecca Square", P5207-34;
  • "Mała czarna" - "Little black dress", P5195-85.
Oceń artykuł
3,57 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Juicy Marketing

Polecamy Ci również

Zobacz także