Jeden leżaczek - wiele możliwości! Komfort i...

Jeden leżaczek - wiele możliwości! Komfort i...

Warto inwestować w leżaczek dla niemowlęcia? Zdecydowanie warto. Zwłaszcza w taki, który daje małemu odkrywcy świata komfort i bezpieczeństwo aktywnego uczestnictwa w życiu rodziny.

Leżaczek Beaba Bouncer Up&DownLuksusowo

Możliwość "wyjścia" z łóżeczka to dla malucha prawdziwy luksus. Nic więc dziwnego, że bobasy chętnie spędzają czas w leżaczkach, zwłaszcza takich, które pozwalają im oglądać świat z różnych perspektyw i różnych poziomów oraz zapewniają ogrom rozrywki. Bycie blisko mamy i taty, stałe obserwowanie świata i aktywne uczestnictwo w życiu rodziny to dla malucha ogromna radość, a dla rodzica - pewność inwestycji w rozwój intelektualny, emocjonalny, motoryczny i społeczny pociechy. Zwłaszcza wtedy, gdy leżaczek, z którego korzysta dziecko, jest regulowane, posiada aż 3 możliwe pozycje oparcia plecków, aż 4 wysokości fotelika i tym samym zapewnia prawdziwą bliskość dziecka z rodzicami.

Czytaj także: Jaki prezent podarować świeżo upieczonej mamie i jej nowonarodzonemu maleństwu?

Nowoczesne rozwiązania

Leżaczki Beaba Bouncer Up&Down ze sklepu www.babymama.pl posiadające funkcje regulowania oparcia plecków i wysokości fotelika to absolutny hit na rynku, który zdobył już uznanie wielu młodych, nowoczesnych rodziców. To wyjątkowe połączenie tradycyjnych leżaczków-bujaczków (istnieje możliwość skrócenia nóżek i używania leżaczka jako niskiej, tradycyjnej bujawki) z nowoczesnością.

Czytaj także: Jaki przewijak dla malucha? Jakimi kryteriami się kierować?

Leżaczek Beaba Bouncer Up&DownMaluchy korzystające z Beaba Bouncer Up&Down co rusz poznają świat z nowej perspektywy, odkrywają kolejne elementy otaczającej ich rzeczywistości, spostrzegają coraz to nowe bodźce, są bezustannie w kontakcie z mamą i tatą. Efekt? Szybki do zauważenia. Dzieci korzystające z leżaczków są bardziej ciekawe świata, szybciej się rozwijają i potrafią zbudować prawdziwą, bliską relację z mamą i tatą. A to najlepsza inwestycja w przyszłość.

Czytaj także: Wanienka dla niemoląt - pełnia bezpieczeństwa malucha

Funkcjonalność, wygoda, nowatorstwo

Czym Beaba Bouncer Up&Down różni się od innych leżaczków? Właściwie wszystkim. To właśnie ten leżaczek dzięki specjalnie wyprofilowanemu materacykowi zapewnia maluszkowi wygodę i bezpieczeństwo, a dzięki regulowanej wysokości daje dziecku prawdziwą możliwość uczestnictwa w życiu rodziny i oglądania świata z perspektywy mamy i taty. Wiszące zabawki pobudzają zmysły szkraba do pracy, bawią, uczą, są powodem do uśmiechu.

Leżaczek Beaba Bouncer Up&Down cena: 659 pln www.babymama.pl

Oceń artykuł
3,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: www.babymama.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także