Jeden zestaw, wiele pomysłów

Jeden zestaw, wiele pomysłów

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się minimalistycznymi meblami i znaczną ilością wolnej przestrzeni. Zwolennicy tego trendu urządzania wnętrz to w większości ludzie młodzi, których z reguły nie stać na duże domy. Dla nich właśnie firma Paged Meble - jeden z najstarszych polskich producentów mebli - przygotowała wyjątkowy zestaw Life Set.

Zestaw Life SetKolekcja Life Set jest nie tylko nowoczesna, ale także praktyczna. Meble z tego zestawu są doskonałym rozwiązaniem w szczególności do małych pomieszczeń. Niejednokrotnie pokoje w mieszkaniach młodych ludzi muszą spełniać kilka funkcji jednocześnie, dlatego meble wykorzystane w nich muszą być wszechstronne. Wszystkie bryły mają uniwersalny charakter i świetnie się sprawdzą w jadalni, salonie, czy sypialni. Ciekawym sposobem na wyznaczenie konkretnych funkcji w pomieszczeniach typu open space jest regał, który może służyć jako ścianka działowa i jednocześnie pomieści sporą ilość książek i pamiątek. Regał jest dwustronny, czyli świetnie prezentuje się zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Zestaw Life SetMeble z kolekcji Life Set pokryte są naturalną okleiną orzechową oraz matowo-grafitową emalią. Bryły są nowoczesne, lekkie w formie i nie przytłaczają swoją obecnością. Małe powierzchnie muszą pomieścić wiele przedmiotów, co powoduje, że wykorzystane w aranżacji meble muszą być pojemne i funkcjonalne. Godnym uwagi zabiegiem zastosowanym przez projektanta kolekcji Life Set - dra Jacka Mikołajczaka - jest wykorzystanie zmiękczonych krawędzi, dzięki którym pojemne komody i witryny wydają się optycznie mniejsze.

Zestaw Life Set"Na polskim rynku po zniknięciu meblościanek wciąż jest mało rozwiązań dobrej jakości do małych pomieszczeń. Dlatego postanowiliśmy stworzyć kolekcję, która jest przeznaczona w szczególności dla młodych użytkowników, którzy cenią sobie nowoczesne formy oraz funkcjonalność" - powiedziała Wika Jamróz, Dyrektor Marki Paged Meble. Jako uzupełnienie zestawu Life Set firma Paged Meble proponuje nowy stół zaprojektowany przez Tomasza Pydo i krzesła Mistral z kolekcji Paged Meble.

Kolekcja Life Set dostępna jest we wszystkich salonach Paged Meble oraz najlepszych salonach meblowych w Polsce.

Oceń artykuł
4,36 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Paged Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także