Jedwabisty blask drewna - Drewnochron Lazura w ofercie marki...

0
Jedwabisty blask drewna - Drewnochron Lazura w ofercie marki...

Naturalne piękno drewna połączone z jedwabistym blaskiem - taki efekt zapewnia Lazura, nowość w ofercie marki Drewnochron. Produkt, dbając o estetykę powierzchni, doskonale zabezpiecza ją przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Drewnochron LazuraEkonomiczna Lazura do drewna to wiosenna nowość marki Drewnochron. W recepturze produktu po raz pierwszy wykorzystano nową technologię DuoPhase, wzmacniającą przyczepność do drewna i pozwalającą osiągnąć wyjątkową estetykę powierzchni. Nowa Lazura tworzy gładką, przejrzystą i jedwabistą powłokę o jednolitym wybarwieniu.

Dostępna jest w sześciu kolorach: palisander, mahoń afrykański, dąb rustykalny, tik, sona oraz biały kremowy. Lazura uwydatnia naturalny rysunek drewna i zapewnia wysoką trwałość koloru. Pomalowane nią drewno zyskuje ponadto odporność na działanie płynów spożywczych, takich jak kawa, herbata, alkohol i olej. Drewnochron Lazura chroni drewno przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Czytaj także: Wiosenny przegąd stolarki ogrodowej - wiosenne porządki w ogrodzie

Jej aplikacja jest łatwa, a wydajność przy jednej warstwie - zależenie od chłonności i gatunku drewna - wynosi do 12 m2/L (do 14 m2/L przy wymalowaniach renowacyjnych). Lazura przeznaczona jest do stosowania zarówno na zewnątrz (meble ogrodowe, drzwi, okna, bramy, ogrodzenia, boazerie zewnętrzne, podbitki dachowe, altanki, domki letniskowe), jak i wewnątrz pomieszczeń (meble, drzwi, okna, boazerie wewnętrzne, sufity, belki sufitowe).

Lazury to przejrzyste, a niekiedy nawet półtransparentne powłoki dekoracyje i ochronne. Podobnie jak najbliżej "spokrewnione" z nimi lakierobejce, doskonale nadają się do zabezpieczania najbardziej reprezentacyjnych powierzchni drewnianych. Efekt dekoracyjny lazury cechują jednak subtelniejszy połysk i barwa. W przypadku malowania nimi stolarki zewnętrznej, należy - podobnie jak z lakierobejcą - pamiętać o uprzednim zabezpieczeniu drewna impregnatem.

Czytaj także: Skuteczna ochrona i dekoracja drewna - Jedynka(R) Impregnat do drewna z woskiem teraz 10% gratis

Drewnochron Lazura

* rodzaj preparatu: dekoracyjno-ochronna lazura do drewna * przeznaczenie: do drewna na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń * wydajność: do 12 m2/L (do 14m2/L przy malowaniu renowacyjnym) * pojemność: 0,75 L * liczba warstw: 1-2 * liczba kolorów gotowych: 6 * potrzebne narzędzia malarskie: pędzel, natrysk * drewnochron.pl

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Drewnochron

Polecamy Ci również

Zobacz także