Jubileuszowe targi SIBEX - już w lutym!

Jubileuszowe targi SIBEX - już w lutym!

W sosnowieckim Expo Silesia trwają przygotowania do jubileuszowych - 5. Targów Budowlanych SIBEX, które zaplanowano na 24 - 26 lutego 2012 r.

Targi SIBEXPrezentacje najnowszych trendów w budownictwie i wyposażeniu wnętrz, domy z drewna, mistrzostwa dekarskie i instalatorów, a także oferty mieszkaniowe, techniki grzewcze i klimatyzacyjne - to najkrótsza charakterystyka SIBEX-u.

Targi Budowlane SIBEX to jeden z pierwszych projektów organizowanych od początku istnienia sosnowieckiego ośrodka targowego. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Poprzednią edycję odwiedziło 8 tysięcy osób, które zapoznały się z ofertą ponad 250 firm, a targi zyskały miano największej wystawy o tej tematyce na południu Polski.

Jaka będzie 5, jubileuszowa edycja? Już teraz wiadomo, że oprócz bogatej oferty wystawienniczej można liczyć na całe mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Odbędą się m. in. Ogólnopolskie Mistrzostwa Stolarki, Śląskie Mistrzostwa Dekarzy oraz Pierwsze Mistrzostwa Instalatorów, a "na oczach" zwiedzających targi powstanie dom z drewna.

Tradycyjnie już w parze ze SIBEX-em organizowane są Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR, skupiające producentów i dystrybutorów produktów związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Biorą w nich udział także salony wnętrzarskie i hurtownie, doradcy i projektanci wnętrz, designerzy.

Kolejną część ekspozycji stanowić będzie Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL, z szeroką ofertą pieców do ogrzewania domków jednorodzinnych i nowymi technologiami grzewczymi.

Targową ofertę uzupełnią firmy budowlane i deweloperskie, projektanci domów, doradcy kredytowi, najważniejsze wydawnictwa branżowe i portale internetowe oraz banki - zgrupowane w części Targów Mieszkaniowo-Developerskich.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej targów: www.sibex.pl

Kontakt w sprawie targów: Henryk Skup - Dyrektor Projektu kom.: 510 031 665 e-mail: sibex@exposilesia.pl

Organizator: Expo Silesia Sp. z o.o. 41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124 www.exposilesia.pl

Oceń artykuł
3,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także