Kafle artystyczne

Dla kogo artystyczne kafle? Jeśli chcesz mieć niepowtarzalne wnętrze to artystyczne kafle będą doskonałym pomysłem. Płytki nie są produkowane seryjnie, każdy kafel formowany i malowany jest ręcznie. Wnętrze zdobione takimi płytkami to gwarancja oryginalności.

Artystyczne kafle są stworzone dla Ciebie jeśli cenisz wnętrza z duszą i lubisz wszystko to, co inne i ciekawe oraz chcesz się wyróżnić z tłumu.

Jak powstają artystyczne kafle?

Dekory ceramiczne tworzone są z największą starannością i dokładnością, wszystkie wykonywane są ręcznie według autorskich wzorów ze specjalnej szamotowej gliny, pokryte są szkliwami w wysokiej temperaturze.

Płytki są odporne na temperatury, wilgoć, ścieralność, montaż ich jest standardowy, przykleja się je do ściany zwykłym klejem do glazury. Kafle mogą być oryginalnym dodatkiem do kuchni, łazienki, mogą stanowić niebanalną obudowę kominka, mogą mieć zastosowanie również na zewnątrz. Wszystkie płytki mają wielkość ok. 10/10 cm, grubość ich to ok. 5-7 mm. Kafle nie są idealnie równe, minimalne krzywizny są spowodowane tym, że wykonywane są ręcznie.

Wszystkie płytki dostępne są w sklepie dekordia.pl. Czas realizacji - około 14 dni. Ceny już od 9 zł za sztukę. Transport gratis przy zamówieniu na min. 15 kafli.

KAFLE NA LUDOWO

KAFEL ANIOŁ Z WIOLONCZELĄKAFEL ZAKOCHANE ANIOŁYKafel Ognista Czerwień

Kafle "na ludowo" dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Takie oryginalne kafle doskonale będą wyglądać jako płytka podstawowa w łazience lub kuchni lub jako dekoracyjny dodatek do innej jednolitej płytki bazowej położonej na ścianie lub na podłodze.

KAFLE ANIELSKIE

KAFEL ZAKOCHANE ANIOŁYKafel Kwiat MakuKafel Morski Piasek

Kafle anielskie oraz kafle rustykalne można położyć w każdym wnętrzu. Idealnie prezentować się będą w kuchni połączone z płytką bazową w rozmiarze 10 x 10.

Proponujemy połączenie kafli artystycznych z płytkami ściennymi w jednolitej barwie z kolekcji: Ałtaj (Opoczno), Jesień (Opoczno), Country (Polcolorit), Neo (Opoczno), Emma (Paradyż Kwadro), Gloria (Paradyż), czy też Gwinea (Opoczno).

KAFLE RUSTYKALNE

KAFEL STATEK I KOTWICEKAFEL MARINA LATARNIAKAFEL MARINA PEJZAŻ

KAFLE Z WZOREM MARYNISTYCZNYM

KAFEL W STYLU RUSTYKALNYMKAFEL W STYLU RUSTYKALNYMKAFEL W STYLU RUSTYKALNYM

Wzory marynistyczne to trend tego sezonu, zarówno w modzie jak i aranżacji wnętrz. Kafle z malowanym ręcznie obrazkiem morza, statków i latarni morskiej sprawią, że Twoje wnętrze nabierze lekkiego, letniego charakteru. Takie płytki my proponujemy położyć w łazience w połączeniu z białą płytką bazową.

Jednak to Wy tworzycie swoją przestrzeń i może się okazać, że znacznie bardziej szalone połączenia dadzą lepszy efekt.

"SPĘKANE KAFLE" I KASZUBY

Spękane kafle dają niesamowity efekt "vintage". Spękane kafle można układać w dowolnym pomieszczeniu samodzielnie lub tworząc szachownice.

KAFEL W STYLU VINTAGEKAFEL W STYLU VINTAGEKAFEL W STYLU VINTAGE

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Dekordia.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także