Kanapa LIONEL zaprasza do wypoczynku

Kanapa LIONEL zaprasza do wypoczynku

Caya Design Group wdrożyła nowy projekt wyjątkowo komfortowego mebla wypoczynkowego rozszerzając tym samym liniową ofertę mebli modułowych.

Kontrastowe przeszycia w projekcie LIONELOto LIONEL pełen dbałości o najdrobniejsze szczegóły synonim nowoczesnego wzornictwa zawartego w prostej i przejrzystej formie mebla dedykowany użytkownikom modułowego kreowania domowych przestrzeni.

LIONEL zbudowany jest z równych brył, wszystkie o wymiarach 105 x 105 cm co pozwala w sposób szybki i prosty stworzyć każdemu mebel zgodny z własną koncepcją.

Czytaj także: Dobry Design 2013 dla SUMMER od Caya Design

Nowoczesne rozwiązania techniczne oraz starannie wyselekcjonowane i najwyższej jakości materiały zastosowane w projekcie LIONEL z pewnością spełni potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

LIONEL jest nierozkładany, jest typowym meblem wypoczynkowym i dlatego szczególny nacisk położony został na komfort płaszczyzn siedzisk i oparć.

LIONEL Siedzisko zostało wyposażone w specjalny system sprężyn typu pocket wypełniony kompozycją z wysoko-elastycznych pianek oraz pianką lepko-sprężystą tzw. MEMORY, która w reakcji z temperaturą ciała użytkownika dopasowuje się do jego kształtu ułożenia. Oparcia poduchowe dla zwiększenia komfortu i wygody dodatkowo są wypełnione miękkim wsadem silikonowym. Czytaj także: PERFETTO - relaks we własnym rytmie od Caya Design

LIONEL najlepiej prezentuje się w naturalnych, matowych skórach. Wysokie walory estetyczne mebla podkreślają charakterystyczne i kontrastowe przeszycia.

Jak "ubrać" LIONELa można zadecydować samemu wybierając kolor i gatunek skóry z oferty Caya Design - Marki Wygodnych Rozwiązań.

Zapraszamy na stronę www.cayadesign.com

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: press@cayadesign.com

Polecamy Ci również

Zobacz także