Kawa na ławę - rola młynka w mieleniu ziaren

0
Kawa na ławę - rola młynka w mieleniu ziaren

Kawa, ze względu na charakterystyczny smak i aromat, pobudza zmysły. Przyśpiesza przemianę materii i zwiększa sprawność umysłu. Sposób jej przygotowania znacznie wpływa na uzyskanie końcowego efektu - wyrazistego smaku ulubionego napoju. Dlatego w procesie zaparzania młynek odgrywa bardzo ważną rolę.

Smak kawy w dużej mierze zależy od sposobu palenia i przechowywania ziarenSmak kawy w dużej mierze zależy od sposobu palenia i przechowywania ziaren. Jeśli w tym aspekcie dochowa się staranności, to po przygotowaniu napój będzie wyróżniał się wyjątkowym aromatem. W procesie przyrządzania kawy ważną rolę odgrywa młynek. Do niedawna urządzenia tego typu były bardzo popularne w naszym kraju i straciły na znaczeniu dopiero wówczas, gdy na sklepowych półkach zaczęły pojawiać się kawy gotowe do zaparzenia. Jednak wraz z upowszechnieniem różnych sposobów przygotowania, samodzielne mielenie ziaren kawy znowu staje się popularne.

Różnej wielkości drobinki sprawiają, że napój po zaparzeniu może okazać się zbyt mocny lub słaby. Przy pomocy automatycznego młynka do kawy marki First Austria można rozdrabniać ziarna równomiernie. Tryb pulsacyjny zapewnia pełną kontrolę nad mieleniem, a funkcja bezpieczeństwa gwarantuje automatyczne wyłączenie urządzenia po skończeniu pracy. Młynek austriackiego producenta mieli ziarna kawy w ciągu kilku sekund - w pojemniku o pojemności 50g, szczelnie przylegającym do krawędzi młynka. Pozwala to na wydobycie z każdego ziarna pełni aromatu i smaku. Młynek do kawy First Austria to propozycja dla zwolenników praktycznych rozwiązań. Ostrza i obudowa urządzenia wykonane zostały ze stali nierdzewnej INOX. Niewielkie rozmiary, prostota obsługi i atrakcyjna cena - to niewątpliwe zalety urządzenia. Sprzęt zawiera polską instrukcję. W przypadku awarii obowiązuje dwuletnia gwarancja.

Młynek do kawy FA 5485-1: - obudowa wykonana ze stali nierdzewnej - nóż ze stali nierdzewnej - schowek na kabel - przycisk pulsacyjny - przycisk bezpieczeństwa - pojemność 50g - moc: 150W

Cena: 55 zł brutto

Więcej na stronie first-polska.com.pl

Oceń artykuł
3,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, , ,

Autor: Informacja prasowa

Polecamy Ci również

Zobacz także