Klamki drzwiowe z serii glamour

3
Klamki drzwiowe z serii glamour

Czasem ich design i materiał wykonania to pierwsze "klejnoty", które rzucają się w oczy osobom wchodzącym do naszego domu. Nic dziwnego - kryształ górski, grawer laserowy na rękojeści klamki czy inny element ozdobny przy designie klamki w wyjątkowy sposób przyciągają uwagę i dodają drzwiom blasku.

klamka chromowana

Klamki z serii glamour są łatwo dostępne na rynku, a ich ceny dość przystępne.

W designie już od jakiegoś styl glamour zagościł na dobre. Najpierw były meble - eleganckie bogato zdobione sofy, krzesła, komody, potem elementy dekoracji wnętrz - lampy czy zegary. Styl glamour zaczął też przenosić się do łazienek, przedpokojów czy innych pomieszczeń. Na rynku pojawiły się bogato zdobione lustra, unikatowe baterie łazienkowe i meble łazienkowe. Teraz przyszedł czas na klamki.

klamka drzwiowaKuchinox, idąc za trendami w aranżacji, wprowadził w tym roku na rynek bogate portfolio klamek glamour. Znalazły się w nim Palla, Puro, Sofa, Linea, Kroma - wszystkie nazwami kojarzące się z blichtrem i bogactwem zdobień. Jedne mają kwietny grawer laserowy, inne tłoczenia w fakturze, jeszcze inne nietypowe formy kształtu na rękojeściach. Wszystkie jednak łączy jedno - blask, który nadaje im wykończenie chromowane i dużą ciężkość - 600 gram, co w przypadku tak małej klamki jest wagą nietypową.

Każda z nich jest wykonana z doskonałej jakości materiału - połączenia cynku z aluminium, co daje im trwałość na lata i gwarancję zachowania formy, bez odkształceń. Doskonale komponują się z nowoczesnymi drzwiami w kolorach brązu i venge, jako element rozjaśniający aranżację. Dobre połączenia tworzą też z drzwiami posiadającymi elementy szklane - niezależnie od tego, czy jest to szkło mleczne czy przyciemniane.

Klamki z serii glamour Kuchinox można nabyć w sieci większych marketów budowlanych, między innymi w Leroy Merlin. Cena jednej z nich to około 100 zł.

designerska klamka

Oceń artykuł
3,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Źródło: Kuchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także