Klasyczne meble w nowoczesnym wnętrzu

Klasyczne meble w nowoczesnym wnętrzu

Nie od dzisiaj do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu zaproszenie otrzymują meble o klasycznych kształtach. Szczególnie chętnie takie połączenie wybierają właściciele loftów i mieszkań usytuowanych w odrestaurowanych kamienicach.

Meble ALBERTOŁączenie dwóch skrajnie odmiennych stylów wymaga sporego wyczucia ale daje niezwykle ciekawe efekty. Kluczem do takiego wnętrza może być np. kolekcja ALBERTO. Pełne klasycznego uroku meble wypoczynkowe z charakterystycznymi wciągi na poduszkach oparciowych i efektownie wyprofilowanymi podłokietnikami doskonale komponują się nowoczesnymi elementami wystroju. Jednolite zasłony, proste wręcz minimalistyczne oprawy oświetleniowe, eksponują meble, nie walcząc z nimi o pierwszeństwo. Efekt takiego połączenia powinien zadowolić najbardziej wyrafinowane gusta.

W skład kolekcji ALBERTO wchodzi sofa dwu- i trzyosobowa oraz fotel. Meble mogą być wykonane w skórze lub tkaninie, wybranej z szerokiej, liczącej prawie 1000 wzorów i kolorów palety. Szczególnie efektownie wyglądają jednak w jednolitym obiciu. Detalem, który dodatkowo pozwala dopasować sofę do pozostałych elementów wyposażenia są nóżki dostępne w kilku wybawieniach.

Chociaż kolekcja zachwyca klasycznym wyglądem, to funkcjonalność w niczym mu nie ustępuje. Sofa trzyosobowa posiada bowiem mechanizm rozkładania miejsca do spania a sofa dwuosobowa wygodny pojemnik. Wszystkie elementy kolekcji charakteryzuje także wyjątkowa miękkość siedziska i oparcia gwarantująca komfort wypoczynku.

Oceń artykuł
3,60 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Meble Wajnert

Polecamy Ci również

Zobacz także