Klasyczne sosnowe drzwi dla każdego wnętrza

Klasyczne sosnowe drzwi dla każdego wnętrza
Skrzydło Venus

Wewnętrzne drzwi mają moc upiększania przestrzeni. Skrzydła z odpowiednio dobranym materiałem, kolorem i przeszkleniem, nadają wnętrzu charakteru, zapewniając przy tym niezbędną dawkę światła.

Klasyczne piękno

W katalogu drzwi Remix pojawiło się nowe skrzydło - Venus. Klasyczne sosnowe drzwi są dostępne w dwóch wariantach: pełne oraz z przeszkleniem. Dobrze znany tradycyjny kształt, z oryginalnym łuczkiem na górze, pasuje przede wszystkim do stylowo urządzonych przestrzeni. Sprawdzi się również we wnętrzach zaaranżowanych w stylu skandynawskim. Powrót do natury i wybieranie ekologicznych rozwiązań wcale nie musi oznaczać nieoszlifowanych form, którym brakuje elegancji. Drzwi Venus charakteryzują się prostotą wykonania. W przypadku wersji z przeszkleniem uroku nadaje im mleczna szyba ukrywająca wszystko, co dzieje się po drugiej stronie. Sprzyja to tworzeniu różnorodnych aranżacji, błyszczących praktycznie w każdym wnętrzu.

Drzwi Venus można zabejcować lub przemalować na dowolny kolor, dzięki czemu uzyskamy niepowtarzalny, unikatowy styl, jakiego próżno szukać w innych wnętrzach. Cechują je ponadto: naturalność, łatwość wprowadzania zmian oraz długoletnia żywotność. Efekt końcowy leży tylko w naszych rękach, bowiem dzięki pomysłowości możemy stworzyć przestrzeń dopasowaną do naszych potrzeb i gustu.

Dane techniczne:

  • producent: Remix
  • model: Venus
  • materiał: sosna naturalna
  • kolorystyka: stan surowy z możliwością dowolnego wykończenia (bejca, lakier, farba itp.)
  • dostępne wersje: pełne, z przeszkleniem
  • szklenie: szyba mleczna hartowana
  • dystrybucja: Remix, Castorama

Oceń artykuł
3,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Pointb PR

Polecamy Ci również

Zobacz także