Klasyczny system modułowy

Klasyczny system modułowy

Niewymuszona prostota, szyk i wyjątkowa elegancja. Kolekcja mebli Kaspian Classic z oferty Black Red White Premium sprawi, że każde wnętrze nabierze stylowego charakteru.

System Kaspian Classic

Najnowsza propozycja, dostępna w wybranych salonach, jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują ponadczasowych rozwiązań.

Salon, sypialnia a może gabinet? Meble Kaspian Classic z oferty Black Red White Premium pasują do każdego z tych wnętrz. Niezwykle wytworna kolekcja w delikatnym odcieniu 'wiśnia primavera jasna' zaskakuje prostotą, ale sprawi przy tym, że wnętrze pozostanie eleganckie przez długie lata. Niepowtarzalnego wdzięku dodają meblom stylizowane uchwyty w kolorze starego złota.

W skład 14-elementowego systemu Kaspian Classic wchodzą m.in. pojemne szafki, szafy z praktycznym podziałem przestrzeni, witryna stojąca, w której zastosowano bezpieczne hartowane szkło oraz funkcjonalne komody. Ponadto, całość uzupełnia łóżko z funkcjonalnym wezgłowiem, biurko i niewielki stolik okolicznościowy. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom oraz szerokiej gamie elementów kolekcji Kaspian Classic możliwe jest kompleksowe wyposażenie salonu, sypialni i gabinetu o dowolnym metrażu.

System Kaspian Classic

Oceń artykuł
3,00 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także