Kolejne wyróżnienie dla zlewozmywaka Franke Centinox

0
Kolejne wyróżnienie dla zlewozmywaka Franke Centinox

Zlewozmywak Centinox firmy Franke został zaprojektowany specjalnie z myślą o uczczeniu stulecia istnienia koncernu i w tym szczególnym roku otrzymał już kilka nagród i wyróżnień za wzornictwo oraz jakość wykonania.

Zlewozmywak i bateria Franke CentinoxJury Konkursu Dobry Design 2012, organizowanego przez redakcję magazynu Dobrze Mieszkaj, opierając się na wynikach głosowania stu architektów i projektantów wnętrz, postanowiło przyznać wyróżnienie zlewozmywakowi Centinox w kategorii Przestrzeń Kuchni z Jadalnią.

Centinox urzeka nie tylko wysoką jakością wykonania i prostotą formy, ale przede wszystkim funkcjonalnością, która w przypadku wyposażenia kuchennego jest niezwykle ważna.

Innowacyjny system akcesoriów, pracujących na dwóch poziomach wewnątrz komory zlewozmywaka, pozwala znacznie zwiększyć strefę roboczą i ułatwić wykonywanie podstawowych czynności w kuchni. Przy tym samym stanowisku możemy umyć, osuszyć i pokroić warzywa. Mobilny ociekacz może zostać umieszczony zarówno po prawej jak i po lewej stronie zlewozmywaka.

Gdy nie jest używany jako ociekacz stanowi stylową pokrywę zlewozmywaka. Rollmate to elegancki gadżet kuchenny, który doskonale sprawdzi się nie tylko jako praktyczny element zlewozmywaka, ale równie dobrze będzie prezentował się na każdym stole jako podstawka pod gorące naczynie.

Zlewozmywak wraz z zestawem idealnie dopasowanych i współpracujących ze sobą akcesoriów może zostać uzupełniony o baterię i dozownik z tej samej serii.

Oceń artykuł
3,20 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także