Kolekcja mebli Harmony nagrodzona Złotym Medalem MTP

0
Kolekcja mebli Harmony nagrodzona Złotym Medalem MTP

Najnowsza propozycja marki Woodways, należącej do Grupy Paged Meble, została doceniona przez ekspertów z branży meblarskiej. Kolekcja mebli do sypialni Harmony otrzymała Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich na Targach Meble Polska.

Sypialnia Harmony dostępna jest w najlepszych salonach meblowych w Polsce od początku 2012 roku.

Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznawany jest od 1979 roku. Otrzymują go produkty odpowiadające szeregom kryteriów, o wysokiej jakości, nowoczesne, innowacyjne, wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. Wybór laureatów dokonywany jest po wnikliwej ocenie przez Sąd Konkursowy składający się z wybitnych specjalistów odpowiednich dziedzin. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu. Medale targowe przyznawane są najlepszym spośród dziesiątek i setek zgłaszanych do konkursu propozycji. W ramach targów Meble Polska i kategorii Meble skrzyniowe oraz szkieletowe w 2012 roku nagrodzona została sypialnia Harmony marki Woodways.

"Sypialnia Harmony to jedna z nowości w ofercie marki Woodways na 2012 rok. Jest nam niezmiernie miło, że projekt spotkał się z uznaniem Sądu Konkursowego Międzynarodowych Targów Poznańskich i otrzymał tegoroczny Złoty Medal. Wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ doceniony został projekt, który jest odzwierciedleniem naszej pasji. Harmony łączy najnowsze elementy współczesnego designu z kunsztem i finezją tradycyjnego meblarstwa" - powiedziała Julitta Maciejewska-Walczak, Dyrektor Marketingu Paged Meble.

Kolekcja Harmony to połączenie piękna naturalnego drewna z harmonią i symetrią klasycznego stylu w sypialni. Zaprojektowana przez Jacka Mikołajczaka Harmony wykonana jest z drewna olchowego i forniru czereśniowego wybarwionego na kolor czereśnia klasyczna. Fronty szuflad są składane w intarsje, które nawiązują do mebli klasycznych. Eklektyczne drewniane nogi o wiolinowym kształcie uszlachetniają i nadają meblom smukłości. Wyrafinowanego smaku dodają designerskie włoskie uchwyty. Piękne łóżko oraz pufy wykończone zostały skórą dostępną w dwóch kolorach - Nebia - perłowoszarym odcieniu bieli oraz Antracyt - grafitowym.

Oceń artykuł
3,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Paged Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także