Kolekcja "Parole" marki Pinio zwyciężyła w konkursie...

0
Kolekcja "Parole" marki Pinio zwyciężyła w konkursie...

Najnowsza kolekcja "Parole" marki Pinio, zwyciężyła w kategorii "meble dziecięce i młodzieżowe", w jedenastej edycji konkursu "Meble Plus - Produkt Roku".

Najnowsza kolekcja "Parole" marki PinioPo zdobyciu tytułu "Diament Meblarstwa 2013" polski producent mebli dla dzieci został wyróżniony po raz kolejny. Jedenastą edycję konkursu "Meble Plus - Produkt Roku" reprezentowało 39-osobowe Jury, w skład którego weszli architekci, projektanci wnętrz, przedstawiciele salonów meblowych, hurtowni akcesoriów i elementów meblowych, uczelni, instytucji i stowarzyszeń związanych z branżą meblową. Jury wybrało zwycięzców i wyróżnionych w 15 kategoriach.

Czytaj także: Pinio po raz trzeci z tytułem "Diament Meblarstwa 2013" - kolekcja "Parole" nagrodzona

Najnowsza kolekcja "Parole" marki PinioŚwiat wykreowany w nagrodzonej kolekcji "Parole" przypomina bajki Andersena - jest magiczny, niedzisiejszy i rozwija dziecięcą wyobraźnię. Wpisuje się w trend baśniowego romantyzmu we wnętrzach. Wysmakowane drobiazgi, możliwość zmiany motywów graficznych, nadrukowanych na drzwiach szafy i komody, bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym i delikatne bryły mebli zdobyły uznanie jurorów i całej branży wnętrzarskiej. Czytaj także: Design ze smakiem. Pinio wprowadza nową, przepiękną kolekcję Parole

Najnowsza kolekcja "Parole" marki Pinio"Bardzo cieszy nas zdobyta nagroda. Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po Diamencie Meblarstwa, a już mamy kolejną prestiżową nagrodę, a mianowicie tytuł Produktu Roku. Nagroda przyznana przez ludzi z branży to wielki powód do dumy. Stawiamy na dobry polski design i to się sprawdza - powiedział Michał Błaszak, Brand Manager Pinio.

Zapraszamy na stronę www.pinio.com.pl

Oceń artykuł
4,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Pinio

Polecamy Ci również

Zobacz także