Kolekcja "słodkich" naczyń i akcesoriów home&you [GALERIA]

Kolekcja "słodkich" naczyń i akcesoriów home&you [GALERIA]

Korzystając z zimowej aury ochoczo oddajemy się śnieżnym szaleństwom, po których warto odpocząć w domowym zaciszu. Straconą energię z powodzeniem uzupełni gorąca herbata, aromatyczna kawa czy słodki deser. Aby przyjemność z ich spożywania była jeszcze większa, home&you przygotowało kolekcję dla prawdziwych łasuchów.

Kuchnia to najczęstsze miejsce spotkań w każdym domu. Wspólne posiłki oraz długie rozmowy z rodziną i przyjaciółmi nabiorą niecodziennego charakteru, dzięki bogatej kolekcji naczyń kuchennych SWEETY.

Czytaj także: Wiosna 2013 rozkwitła w sklepach home&you [GALERIA]

Utrzymana w pudrowej kolorystyce najnowsza linia home&you, dedykowana jest wielbicielom łakoci. Rodzinne śniadanie z powodzeniem osłodzi oryginalny dzbanuszek na mleko, maselniczka czy przyprawniki, a do kawy podanej w filiżance SWEETY z pewnością nie będziemy potrzebowali już cukru. Patera, misa i pojemnik z najnowszej kolekcji sprawią, że naszym wypiekom nie oprze się żaden z zaproszonych gości. Natomiast dodatkowego apetytu dodadzą urocze talerze.

Słodka kolekcja home&you ozdobi każdą kuchnię, a także umili wieczorny relaks w chłodny dzień czy spotkanie z przyjaciółką przy kawie i ciastkach.

Oceń artykuł
3,40 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także