Kolekcja tkanin dekoracyjnych

Kolekcja tkanin dekoracyjnych

Najnowsza kolekcja tkanin dekoracyjnych i obiciowych Toiles de Mayenne zaskakuje rozmaitością wzorów, mnogością faktur oraz niezmiennie najwyższą jakością.

Cała paleta barw, szczególnie ulubionych przez letnie słońce zieleni, błękitu i pomarańczy mieni się we wszystkich możliwych odcieniach na wzorach, które urzekają niebywałą oryginalnością. Projektanci Toiles de Mayenne nawet oczywiste zdawałoby się pasy potrafią przedstawić w nowych sekwencjach lub oryginalnych połączeniach. Feeria barw eksploduje z kwiatowych wzorów, a konsekwencja symetrycznych wzorów przełamana jest niebanalnym detalem lub zaskakującą fakturą materiału. Takie kombinacje możliwe są dzięki materiałom i barwnikom wyłącznie najwyższej jakości.

Manufaktura Toiles de Mayenne oferuje na lato lekkie, powiewające na wietrze zasłony lniane albo bawełniane, w subtelne i delikatne ornamenty kwiatowe, lub stanowcze i dominujące wzory geometryczne lub abstrakcyjne. Doskonale w letnim słońcu prezentują się tkaniny obiciowe z dodatkiem poliestru lub wiskozy, dzięki którym "ubranie" mebla w nową szatę jest łatwe i przyjemne, a afekt końcowy wygląda bardzo naturalnie. Kolekcja tkanin Toiles de Mayenne wykorzystuje uniwersalne, ponadczasowe wzory, które pozostają zawsze świeże i cieszą oczy przez wiele sezonów. Każda nitka jest na swoim miejscu, każdy ornament jest identyczny, zawsze na całej długości beli materiału.

Oceń artykuł
3,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: 7PEAK, Toiles de Mayenne

Polecamy Ci również

Zobacz także