Kolorowa rewolucja w ochronie drewna

Kolorowa rewolucja w ochronie drewna

Baza Impregnatu Ochronno-Dekoracyjnego VIDARON zyskała 100 zupełnie nowych kolorów. W ofercie marki pojawiła się również nowa baza do kolorowania - Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna. Wybór odpowiedniej barwy drewna jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Lakierobejca ochronno-dekoracyjna VIDARONNowa baza - Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna z dodatkiem Teflon(R) surface protector przeznaczona jest do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Tworzy zwarte, trwałe i elastyczne powłoki, zapewniające maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem wody, promieniowania UV i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Czytaj także: Impregnuje, chroni i dekoruje drewno - Lazura Pro Ochronna-Dekoracyjna to nowość w ofercie marki VIDARON

Nowa paleta barw pozwoli na łatwiejsze dopasowanie kolorystyki drewnianych elementów. Kolory zostały przygotowane w oparciu o analizę najchętniej wybieranych barw, dlatego powinny zaspokoić również najbardziej wymagające gusta. Każde opakowanie Impregnatu i Lakierobejcy w systemie kolorowania oznaczono stikerem, który informuje, że produkt został przeznaczony do barwienia. Wybór odpowiedniego koloru ułatwią, rozmieszczone w punktach sprzedaży, systemowe karty kolorów oraz teczki kolorystyczne, zawierające wizualizacje wymalowanych powierzchni.

Oceń artykuł
3,56 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Vidaron

Polecamy Ci również

Zobacz także