Kolorowe grafiki na szkle

Kolorowe grafiki na szkle

Lubisz fotografować? Masz w swoim archiwum zdjęcia najbliższych, widoki górskie, zachody słońca nad morzem. Udało Ci się uchwycić piękno przyrody? Teraz możesz to pokazać wszystkim!

grafika na drzwiach od szafyZdjęcia z wakacji czy interesujące portrety mogą stanowić element dekoracyjny mebli. Dzięki możliwości naniesienia grafiki na szkło stworzysz unikalną galerię zdjęć na wypełnieniach drzwi szafy, regału czy szafek kuchennych.

Takie rozwiązanie pozwoli Ci przenieść się w sferę marzeń, fantazji i wspomnień, a ponadto każdy mebel będzie niepowtarzalny.

Galeria zdjęć na wypełnieniach mebli nada mieszkaniu bardzo osobisty klimat i podkreśli jego indywidualny charakter. Oprócz własnych zdjęć można także wybrać jeden ze wzorów dostępnych w ofercie firm, które takie grafiki lub meble z nimi produkują. Bardzo popularne są abstrakcje, krajobrazy, elementy natury czy postacie z bajek. Tak szeroka gama wzorów pozwala dopasować grafikę do każdego wnętrza - zarówno tradycyjnego, jak i bardziej nowoczesnego.

Miłośnicy minimalistycznych wnętrz mogą zdecydować się na fotografie czarno-białe, na przykład panoramy światowych stolic, lub wybrać grafikę w odważnym kolorze. Dla zwolenników klasycznych aranżacji najlepsze będą grafiki w stonowanych barwach, na przykład pejzaże, elementy naturalne czy wydruki rodzinnych fotografii.

Grafika na szkle

Grafiki na wypełnieniach szklanych znakomicie sprawdzą się także w pokojach dla dzieci, nadając wnętrzu radosnego charakteru, natomiast w pokojach nastolatków podkreślą ich osobowość i wyjątkowy styl. Grafika ze zdjęciem drukowana jest na folii PCV i trwale łączona ze szkłem bezbarwnym.

 

Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Sklepik (Głos Wielkopolski)

Polecamy Ci również

Zobacz także