Kolorowe meble dla dzieci

Kolorowe meble dla dzieci

Niebanalnie urządzony pokój dziecięcy to najlepszy początek do stworzenia prawdziwej krainy wyobraźni. Włoski projektant Luca Trazzi stworzył niepowtarzalną kolekcję mebli dla wyjątkowych dzieci.

kolorowe mable dla dzieci - Fred

Luca Trazzi to projektant, który pokazał wielokrotnie swoje oryginalne i wyjątkowe podejście do designu. Tym razem spod jego pióra wyszły przepiękne, wizjonerskie projekty kreujące na nowo wyobrażenia o stylistyce pokoju dziecięcego. Żywe, nasycone kolory, piękne kształty
i praktyczne, nowatorskie rozwiązania znalazły już wielkie uznanie wśród włoskich rodziców.

kolorowe mable dla dzieci - Ginger

Kolekcja mebli „Fashion by Luca Trazzi” składa się z trzech linii. Jazz – linia biała, unisex z akcentami kolorystycznymi na uchwytach, Ginger – megakolorowa propozycja dla dziewczynek i Fred – oferta dla chłopców.

kolorowe mable dla dzieci - Jazz

W każdym zestawie znajduje się łóżeczko dziecięce na kółkach z możliwością blokady, wyposażone w dolną szufladę na pościel i z możliwością zamiany łóżeczka na tapczanik; różnych rozmiarów szafki z szufladami; duże szafy stojące i dwa rodzaje przewijaków – naścienny i naszafkowy z wanienką, który jednym gestem zamienić można w zwykłą komodę. Do kolekcji dołączyły piękne pościele z naturalnej bawełny utrzymane w kolorystyce mebli. Wszystkie linie zdobią okrągłe uchwyty do mebli w postaci otworów wyścielonych grubą, wytrzymałą i kolorową mikrofibrą.

szuflady z kolorowymi uchwytamiuchwyty wykończone mikrofibrą

Wszystkie meble Foppapedretti z kolekcji „Fashion by Luca Trazzi” produkowane są w nowoczesnej, ekologicznej fabryce w Bergamo we Włoszech. Była ona wielokrotnie wyróżniana za ekologiczny proces produkcyjny. Barwniki i farby używane do produkcji spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa.

łóżeczko i komodaprecyzyjne wykończenie mebli

Meble produkowane są z litego drewna pochodzącego z kontrolowanych upraw i od stałych, sprawdzonych dostawców. Dzięki temu efekt końcowy jest wyjątkowy – solidne, praktyczne, drewniane meble, którym lekkości nadają zaokrąglone linie i piękne, nasycone kolory.  Wszystkie linie z powodzeniem sprawdzają się we wnętrzach minimalistycznych jak i tradycyjnych. Każdy mebel może  być wykorzystywany przez wiele lat – od urodzenia malucha aż do wieku nastoletniego.

meble dla dzieci

Foppapedretti – włoska firma, która wg. badań rozpoznawalności marki we Włoszech zajmuje trzecie miejsce po Ferrari i Parmiggiano Reggiano, od lata 2013 oferuje swoje produkty w Polsce. Od lipca w sklepie www.fopahopa.pl i u autoryzowanych sprzedawców.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Trading Partners

Polecamy Ci również

Zobacz także