Kolorowe trendy okienne

0
Kolorowe trendy okienne

Współczesna stolarka otworowa to nie tylko biel, ale szeroka gama barw, którą możemy dowolnie się bawić w poszukiwaniu tej odpowiedniej. Obecnie kształt i kolorystyka stolarki okiennej są indywidualnym wyborem kupującego.

Kolorowe okna Stolmar

Do wyboru mamy profile jednobarwne, metaliczne, do złudzenia przypominające okna aluminiowe, oraz drewnopodobne, imitujące m.in. dąb, buk czy mahoń. Barwna stolarka okienna jest w modzie i stanowi dopełnienie aranżacji wnętrz.

Skrupulatnie dobierana kolorystyka okien w mieszkaniu może komponować się z jego aranżacją. We współczesnej architekturze modne stały się okna w różnych kolorach szarości. Podkreślają one elegancję i nowoczesność budowli. Stosując takie rozwiązanie możemy być pewni, że nasz dom stanie się niepowtarzalny. "Szeroka paleta barw stolarki okiennej dostępnej w ofercie firmy Stolmar Sp. z o.o. daje nieskończenie wiele możliwości. Nowoczesne rozwiązania technologiczne to odpowiedź na zapotrzebowania konsumentów na niekonwencjonalne produkty najnowszej generacji" - podkreśla Marcin Wiśniewski, Prezes firmy Stolmar Sp. z o.o.

Kolorowe okna StolmarOd lat niezmiennie popularne są także odcienie brązów i beży, w których lubują się zwolennicy klasycznych rozwiązań. Ich niekwestionowaną zaletą jest fakt, iż doskonale współgrają one praktycznie z wszystkimi innymi barwami. Dodatkowym atutem, jest to, że profile mogą mieć jednakową lub różną kolorystykę od wewnątrz i od zewnątrz, dzięki czemu możemy dopasować je zarówno do kolorystyki pokoju, jak i elewacji.

Kolorystyka naszego otoczenia ma wpływ na nasze samopoczucie. Nie od dziś znana jest magia barw, które potrafią wyciszyć, zrelaksować, ale także pobudzają i inspirują. Dzięki ferii barw nasze pomieszczenia stają się miejscami nietuzinkowymi, naszym małym azylem. Korzystając z obszernej palety barw okien firmy Stolmar Sp. z o.o. nie musimy już niczym ograniczać swojej wyobraźni i możemy stworzyć swoją własną kompozycję.

Oceń artykuł
4,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Stolmar

Polecamy Ci również

Zobacz także