Kolumna natryskowa

0
Kolumna natryskowa

Niezależnie od tego, czy posiadamy kabinę prysznicową czy wannę, kolumna natryskowa to rzecz, którą warto wziąć pod uwagę, planując aranżację łazienki.

Kolumna prysznicowa NEXWygląda efektowniej niż słuchawka prysznicowa podwieszana na drążku, a z drugiej strony jest dobrą alternatywą dla drogich paneli prysznicowych z funkcjami hydromasażu. Dla kogo najlepsza będzie taka kolumna? Dla tych, którzy cenią design, którzy przy okazji chcą mieć komfort i nie trzymać słuchawki nad głową i dla tych, którzy mają na tyle małe łazienki, że nie pomieszczą dużych paneli prysznicowych.

Wybierając kolumnę prysznicową do łazienki, warto zwrócić uwagę na materiał wykonania. Zdecydowanie najtrwalsze będą kolumny wykonane z mosiądzu. Są one nieco droższe niż kolumny wykonane ze stali nierdzewnej czy aluminium, ale kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych więcej zwróci się w postaci dłuższej gwarancji jakości i bezawaryjności.

Kuchinox wprowadził na rynek nowoczesną kolumnę prysznicową NEX. Designerskie elementy, ostre kąty i nowoczesny lekki wygląd sprawiają, że okaże się elegancką propozycją do każdej łazienki, niezależnie od stylu aranżacji. NEX wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu i wykończony chromem. W zależności od przestrzeni którą dysponujemy może mieć wysokość od 92 do 126 cm, dzięki regulowanemu drążkowi. Jest sprzedawany w komplecie z elegancką chromowaną baterią natryskową.

Oceń artykuł
2,75 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Kuchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także