KOMFORT rozdaje dywany!

KOMFORT rozdaje dywany!

7 listopada br. startuje ogólnopolska akcja promocyjna Sklepów KOMFORT pod hasłem "Dywan w prezencie". W sklepach Komfort czekają na klientów tysiące dywanów.

Love Shaggy TuapeDruga połowa roku, a szczególnie zbliżające się święta, to gorący okres dla handlu i branży wnętrzarskiej. Klienci poszukujący pomysłu na szybką, niedrogą i efektowną zmianę wystroju wnętrza, często decydują się na zakup dywanów. W sklepach Komfort będą mieli największy wybór modnych w tym sezonie dywanów.

Dodatkowo aby zachęcić klientów do zakupu, każdy kto zakupi dywan za minimum 290 zł, drugi otrzyma gratis. Do rozdania Komfort przygotował kilka wzorów w różnych kolorach i rozmiarach do wyboru.

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wzbogaciliśmy aktualną ofertę o kilkaset nowych wzorów dywanów, tak aby każdy znalazł u nas produkt odpowiedni dla siebie. Dodatkowo, zdecydowaliśmy są nagrodzić osoby, które dokonają u nas zakupu, drugim dywanem w prezencie. Taki rodzaj świątecznej promocji spotkał się już wcześniej z pozytywnym odzewem naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na taką akcję ponownie. - mówi Anna Heimberger, Dyrektor ds. Marketingu Sklepów Komfort SA.

Promocja będzie trwała od 7.11 do 31.12.2011 roku. Obejmuje wszystkie sklepy KOMFORT w całej Polsce oraz sklep internetowy www.komfort.pl.

Działania reklamowe zostały zaplanowane od 7 listopada 2011. Obejmują radio, magazyny kobiece oraz Internet.

Na potrzeby akcji powstały spoty 30" i 15", które zostaną wyemitowane w stacjach RMF FM, Zet, Radio Eska, PR3, Złote Przeboje, Tok FM i pozostałych lokalnych radiostacjach. Do oznaczenia promocji we wszystkich punktach sprzedaży zaprojektowane zostały materiały POS: bannery, plakaty i lokalne billboardy.

Za kreację odpowiada Agencja RED 8, za zakup mediów Dom Mediowy Starlink.

Plakat promocji

Oceń artykuł
3,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Komfort

Polecamy Ci również

Zobacz także