Komplet deserowy inspirowany jesienią

Komplet deserowy inspirowany jesienią

We wrześniu obfitość różnorodnych owoców zachęca nas do przygotowania smakowitych wypieków. Trudno jest znaleźć łasucha, który oparłby się aromatycznej szarlotce z jabłek lub pysznemu plackowi z owocami leśnymi. Takie desery wymagają odpowiedniej oprawy.

komplet deserowy Blackberry


Idealna do podania domowych ciast i samodzielnie przyrządzonych deserów może okazać się zastawa przygotowana na jesień przez markę Duka. Nowa seria Blackberry zachwyci wszystkich, którzy pragną wprowadzić do swoich wnętrz odrobinę koloru jesienią. Motywem przewodnim dekoracji naczyń jest stylizowany wzór liści i owoców jeżyny. Utrzymane w kolorystyce nowoczesnych szarości, głębokiego niebieskiego i modnego w tym sezonie koloru musztardowego naczynia to autorski projekt szwedzkiej firmy. Wzory talerzyków do serwowania ciasta, filiżanek, kubków i imbryczków do parzenia herbaty powstały z inspiracji wędrówkami po lesie i zbierania dzikorosnących owoców.
Wszystkie naczynia wykonane są z lekkiej ceramiki z dekoracją wszkliwną. Ta jedna z  zajtrudniejszych rodzajów dekoracji nadaje im wyjątkowy połysk i bardzo wyszukany charakter. Dodatkowo zapewnia też wysoką trwałość dekoracji – wszystkie produkty z serii można z powodzeniem myć w zmywarce, bez obawy o uszkodzenie i zmianę koloru. Wszystkie części nowej kolekcji Blackberry można kupić pojedynczo.

zestaw do deserów
talerze, imbryk i kubek
filiżanka do herbaty
imbryk
kubek
talerz
talerz deserowy
talerz do deserów
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Duka

Polecamy Ci również

Zobacz także