Konferencje Design - Nowoczesne trendy w architekturze...

Konferencje Design - Nowoczesne trendy w architekturze...

Wrześniowe konferencje Design - Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz zorganizowane w Warszawie, Krakowie i Gdańsku przyciągnęły blisko czterystu architektów.

Jak zwykle nie zabrakło nowości wprowadzanych na polski rynek oraz szerokiej gamy produktów i usług dla profesjonalistów.

Z dużym zainteresowaniem spotkała się między innymi firma Tech Evolution prezentująca system głośników Amina, które wypełniają pomieszczenie wysokiej jakości dźwiękiem pozostając kompletnie niewidzialne. W Krakowie mieliśmy okazję usłyszeć ten czysty dźwięk!

Zapraszamy do współpracy firmy kreujące odpowiedzialny i zrównoważony design.

Pracownia mebli autorskich DIVADLO - Teatr Oryginalnych Mebli podzieliła się ze słuchaczami pasją tworzenia unikatowych produktów łączących rzemiosło z nowoczesnością, człowieka z jego własnym otoczeniem. W Gdańsku Adam Stadnik, projektant DIVADLO opowiadał o możliwości wykorzystania drewna i swobodzie w łączeniu go z innymi materiałami.

Dodatkowo na uczestników konferencji czekały pisma branżowe (Świat Architektury, Weranda, Świat Rezydencji, Biznes Meble, Builder, Świat Kominków) oraz atrakcyjne nagrody, między innymi designerski odkurzacz SEBO Polska, lampy duńskiej marki MUUTO, budziki Kare Design, kupony rabatowe, książki i albumy....

Równie ciekawe wykłady i niespodzianki czekają na architektów w październiku.

Już 2.10 w Łodzi w Hotelu Andels architekci z pracowni Marciniak & Witasiak opowiedzą o rewitalizacji obiektów poprzemysłowych na przykładzie zespołu apartamentowego U Schejblera.

We Wrocławiu Zuza Dominów, project manager portalu foorni.pl przedstawi nietypowe rozwiązania aranżacyjne w polskich i zagranicznych obiektach.

Zapraszamy także do Warszawy na konferencję ARCHITEKTURA BEZ BARIER, gdzie gościem specjalnym będzie prof.dr hab.arch. Ewa Kuryłowicz, której wykład poświęcony będzie uniwersalnemu projektowaniu uwzględniającemu potrzeby osób niepełnosprawnych.

Rozpoczynamy również jesienny cykl konferencji ESCULAP - Nowoczesne rozwiązania technologiczne w obiektach służby zdrowia, których tematem przewodnim jest dostosowanie placówek medycznych do standardów unijnych.

Najbliższe terminy:

Konferencje DESIGN 2.10 Łódź 9.10 Rzeszów 10.10 Wrocław 16.10 Bydgoszcz 17.10 Bielsko-Biała

Konferencje ESKULAP 17.10 Gdańsk 24.10 Lublin 25.10 Warszawa

Po aktualne informacje oraz terminy pozostałych konferencji zapraszamy na www.virtus.com.pl oraz na nasz fanpage na Facebooku.

Do zobaczenia na konferencjach!

Virtus Studio ul. Wrzesińska 6/10, 31-031 Kraków tel. 12 429 55 20 e-mail: vitus@virtus.com.pl www.virtus.com.pl

Oceń artykuł
4,11 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Virtus

Polecamy Ci również

Zobacz także