Konferencje Design - nowoczesne trendy w architekturze...

0
Konferencje Design - nowoczesne trendy w architekturze...

Nowe tematy, nowi partnerzy konferencji, nowi patroni medialni! Działamy w obszarze architektury i szeroko pojętego designu. Ułatwiamy nawiązywanie kontaktów pomiędzy producentami a projektantami.

Konferencje Design - nowoczesne trendy w architekturze wnętrz już we wrześniu!Zapraszamy do współpracy FIRMY chcące przedstawić swój produkt architektom oraz ARCHITEKTÓW, którzy poszukują rozwiązań technologicznych, nowości produktowych oraz bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami firm.

Podczas jednodniowej konferencji ARCHITEKCI mogą szczegółowo zapoznać się z ofertami wiodących firm, ale także tych, które dopiero zaczynają działać na polskim rynku.

To okazja aby zobaczyć "na żywo" ekspozycje, poznać opinie ekspertów, wymienić wrażenia w środowisku projektantów, a także miło spędzić czas.

Konferencje Design - nowoczesne trendy w architekturze wnętrz już we wrześniu!Na uczestników zawsze czekają ciekawe nagrody, specjalne promocje, kupony rabatowe, czasopisma branżowe, wykłady cenionych architektów....

Najbliższe terminy:

12.09 - Warszawa 19.09 - Kraków 25.09 - Gdańsk

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku. Będziemy na nim zamieszczać zapowiedzi spotkań, realacje, podsumowania, informacje o konkursach i wiele, wiele innych ciekawostek z branży: www.facebook.com/pages/Virtus-Studio/159273190793927

Więcej szczegółów na www.virtus.com.pl lub pod numerem telefonu 12 429 55 20.

Do zobaczenia na konferencjach!

Virtus Studio ul. Wrzesińska 6/10, 31-031 Kraków tel. 12 429 55 20 e-mail: vitus@virtus.com.pl www.virtus.com.pl

Patronem medialnym konferencji jest Urządzone.pl

Oceń artykuł
4,40 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Virtus

Polecamy Ci również

Zobacz także