Kreator Wnętrz skierowany do osób, które mają problem z...

Kreator Wnętrz skierowany do osób, które mają problem z...

Urządzanie domu czy mieszkania to spore wyzwanie. Dostępne propozycje stylistyczne dają szanse na stworzenie idealnego wnętrza, ale także zastawiają aranżacyjne pułapki.

Drzwi Aramis marki InvadoZanim autorskie pomysły zostaną wcielone w życie, warto przetestować je w wirtualnej rzeczywistości. Profesjonalny program do aranżacji wnętrz to, podobnie jak współpraca z architektem, duży wydatek. Na szczęście w sieci dostępnych jest coraz więcej darmowych programów, pozwalających przetestować pomysły przed wprowadzeniem ich w życie. Warto z nich korzystać, by nie popełnić wnętrzarskiej gafy. Czytaj także: Piękne, oryginalne skrzydła drzwiowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne!

Sprawdź, zanim kupisz

Darmowe programy nie są co prawda tak rozbudowane jak te profesjonalne, ale w większości wypadków zaspokajają potrzeby indywidualnych osób, które chcą dopasować wyobrażenia o własnym m, do realnych możliwości finansowych i lokalowych. Co ważne, z programów tych można korzystać z każdego urządzenia mającego dostęp do Internetu. Jednym z takich programów jest dostępny na stronie www.invado.pl - Kreator Wnętrz, skierowany do osób, które mają problem z doborem drzwi do stylu wnętrza. - Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym, którym trudno wyobrazić sobie, jak dany model drzwi będzie wyglądał w konkretnej przestrzeni - wyjaśnia Adam Hucz odpowiedzialny za markę Invado. Czytaj także: Sposób na małe wnętrza - funkcjonalność nie zawsze wynika z metrażu, częściej - ze sprytu

Jak to działa?

Korzystając z Kreatora Wnętrz najpierw wskazujemy pomieszczenie, które chcemy urządzić. Do wyboru mamy przedpokój, salon, sypialnię, kuchnie i łazienkę. Następnie, przy użyciu menu z prawej strony ekranu, decydujemy, czy interesują nas drzwi fornirowane, okleinowane, szklane, techniczne, czy może łamane. W kolejnym kroku na naszym monitorze wyświetlają się dostępne w danej grupie modele wraz z opisem i ceną. Wystarczy kliknąć na interesujące nas propozycje, by sprawdzić jak prezentują się w danym wnętrzu. Liczba przymiarek jest nieograniczona. Szukamy tak długo, aż efekt będzie w pełni satysfakcjonujący. - Na tym jednak nie kończą się możliwości Kreatora Wnętrz. Program pozwala także zmieniać kolor ścian, sufitów i podłóg tak, byśmy w wirtualnej przestrzeni mogli jak najwierniej odwzorować nasze mieszkanie - zaznacza A. Hucz.

Czytaj także: Jak wybrać drzwi, żeby pasowały do stylu pomieszczenia?

I Ty możesz zostać architektem

Bezpłatne programy aranżacyjne dostępne są na stronach producentów oraz na witrynach oferujących różnego rodzaju darmowe oprogramowanie. Wyposażenie całego domu czy mieszkania wymaga co prawda instalacji kilku programów, ale to nic nie kosztuje. W zamian natomiast, przy odrobinie inwencji, można stworzyć naprawdę ciekawą aranżację, dopasowaną do własnych oczekiwań. Poza tym zaoszczędzić wiele czasu, kupując produkty, które wcześniej przetestujemy w wirtualnej rzeczywistości, a przy okazji sprawdzić gdzie, co i za ile kupić, by być zadowolonym z efektów.

Oceń artykuł
3,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Intro Media, Invado

Polecamy Ci również

Zobacz także