Krzesła czarne i białe

1
Krzesła czarne i białe

Trudność w doborze stylu wnętrza do wymarzonego mieszkania wynika głównie z tego, że... podobają nam się różne style. W zależności od samopoczucia - czasem jest to styl "black" czasem "white".

Nowa kolekcja krzeseł Has firmy HalexW urządzaniu wnętrz obowiązują reguły podobne do komponowania stroju. W szafie trzeba mieć stylową bazę ubrań dobrze uszytych, z wysokich jakościowo tkanin. Tak jak "mała czarna", czy dobry garnitur, które wzbogacone modnymi dodatkami zawsze będą trendy.

Podkreśla to często Jolanta Kwaśniewska, która słynie z powiedzenia: "mała czarna stawia panów na baczność!"

- Czerń jest uniwersalna w wielu okolicznościach. Można ją urozmaicić dodatkami na wiele sposobów - uważa Jolanta Kwaśniewska.

Czerń i biel we wnętrzach kojarzą się głównie z sesjami zdjęciowymi nowych kolekcji Chanell. Czarne tapety, białe stoły i drzwi, kryształy i białe perły - klasyka. Przez wiele lat producentom mebli nie udawała się sztuka produkcji czarnych mebli ze względu na trudności technologiczne. Teraz się to zmieniło i w wielu sklepach można już kupić wysokiej jakości meble lakierowane na wysoki połysk, w których dominuje kontrast black&white.

Krzesła Has 1 (białe z czarną tapicerką) oraz Has 2 (czarne z białą tapicerką)Uniwersalność bieli i czerni jest niezwykła. Pasują do nich wszelkie kolory i odcienie barwne. Tworzą wnętrza industrialne i klasyczne, stylowe i nowoczesne. Białe meble doskonale pasuje do stylu marynarskiego. Uroku dodadzą im granatowe poduszki, obrus z motywem kotwicy czy lampka nocna w stylu latarni morskiej. Biały to również ulubiony kolor stylu skandynawskiego, wypracowanego przez ludzi praktycznych, ceniących funkcjonalność i prostotę oraz wnętrza pełne światła. Bez bieli nie obędzie się miłośnik stylu vintage i klimatów prowansalskich.

Nie tylko poprzez kolorowe dodatki możemy przełamać monotonnię czerni i bieli. Ciekawym trendem jest styl szachownicy - białe kanapa przy czarnym stoliku, białe stoły i czarne krzesła, lub ustawione naprzemiennie krzesła czarne i białe.

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także