Krzesła plastikowe do ogrodu

0
Krzesła plastikowe do ogrodu

Plastikowe krzesła, jakie pojawiają się dziś w ogrodach, w niczym nie przypominają tych kojarzonych z popularnym "grillowaniem". Nowe kolekcje wyróżniają ciekawe barwy i niezwykłe formy. Włoski design z najwyższej półki - inspiruje, pobudza zmysły, cieszy. Plastik - naturalnie.

Do odważnych świat należy

Naprzeciw trendom wychodzi między innymi nowa kolekcja marki Nowy Styl - to właśnie ona posłużyła do aranżacji kameralnego ogródka na tyłach domu. We włoskich studiach projektowych powstały plastikowe krzesła, które doskonale sprawdzą się w niebanalnych ogrodach, na tarasie, a także w nowoczesnych wnętrzach.

Nie tylko do ogrodu

Naturalnie, odporność na zmienne warunki atmosferyczne sprawia, że kolekcja krzeseł plastikowych świetnie nadaje się do aranżacji przestrzeni outdoor. Wiosnę przywołają na pewno żywe kolory, kontrastujące z chłodnym blatem stolików. Intensywne barwy i ciekawe wzornictwo, oraz ergonomiczny kształt - te cechy sprawiają, że nowe modele w niczym nie przypominają plastikowego banału. Nowe kolekcje sprawdzają się również w wyrafinowanych, nowoczesnych aranżacjach, zwłaszcza umiejętnie połączone z ciekawymi dodatkami - niebanalnym oświetleniem czy ciekawą kolorystyką ścian.

Powiew świeżości

Skąd takie zainteresowanie plastikiem? Kolekcja krzeseł Nowy Styl powstała w studiach uznanych projektantów - Giancarlo Bisaglia czy duetu Paolo Scagnelatto& Jeremiah Ferrarse. Włoscy designerzy już dawno docenili wszystkie zalety polipropylenu - łatwość kształtowania, elastyczność i prostotę użytkowania. Teraz moda na awangardowe meble puka do Polski. Ponadto - idzie wiosna! Nie bójmy się otworzyć drzwi.

meble ogrodowe
krzesło plastikowe
stolik okrągły
meble do ogrodu
meble na taras
Oceń artykuł
3,80 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Anna Kordecka

Polecamy Ci również

Zobacz także