Kuchnia Black Red White na wyciągnięcie ręki. Wyjątkowe...

Kuchnia Black Red White na wyciągnięcie ręki. Wyjątkowe...

Marzysz o funkcjonalnej kuchni zaprojektowanej w atrakcyjnej stylistyce? Aby spełnić to pragnienie wystarczy zakup jednego słoiczka dżemu, konfitury, powideł, żurawiny czy też borówki, który daje szansę na wygranie jednej z 9 kuchni Black Red White o wartości 30 000 zł każda. Akcja promocyjna marki Łowicz potrwa do 30 marca 2012 roku.

 "Słodko zacznij dzień pełen naród" - takie hasło towarzyszy najnowszej promocji marki Łowicz. W ramach akcji co tydzień wyłaniany jest zwycięzca głównej nagrody w konkursie. Każdy kto zakupi jeden z produktów objętych promocją, a następnie zgłosi kod ukryty pod naklejką SMS-em lub zarejestruje się poprzez stronę www.dzemy.pl weźmie udział w losowaniu kuchni z oferty Black Red White. W trakcie trwania promocji do konsumentów trafi więc dziewięć zestawów mebli kuchennych o łącznej wartości 270 tysięcy zł.

Zwycięzcy mogą samodzielnie zaprojektować swoją kuchnię marzeń, tak aby najlepiej spełniała ich potrzeby oraz indywidualne preferencje. Laureaci konkursu Łowicz dokonają wyboru głównej nagrody spośród bogatej oferty nowoczesnych i klasycznych mebli kuchennych Black Red White. Szeroka gama barw, różnorodność stylów i swoboda kompozycji pozwolą na aranżację wyjątkowej i funkcjonalnej przestrzeni.

Każde promocyjne opakowanie produktów Łowicz oznaczone jest etykietką informującą o konkursie oraz naklejką z unikalnym kodem na wieczku. Szczegóły na temat akcji, która zakończy się 30 marca 2012 roku znaleźć można na stronie www.dzemy.pl

Oceń artykuł
3,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także