Kuchnie bez VAT w Black Red White!

Kuchnie bez VAT w Black Red White!

Kuchnia marzeń wcale nie musi kosztować fortuny! W Black Red White tylko do 25 listopada 2012 roku ceny wszystkich kuchni na wymiar są niższe o wartość podatku VAT. Takiej okazji nie można przegapić! Szczegóły promocji dostępne są w salonach oraz na www.brw.com.pl.

Kuchnie bez VAT w Black Red White!Indywidualny projekt, nowoczesne rozwiązania technologiczne i niestandardowe pomysły na aranżację - takie są właśnie kuchnie na wymiar od Black Red White!

Klasyka w najlepszym wydaniu, a może awangardowe trendy? W ofercie kuchni na wymiar od Black Red White każdy znajdzie coś dla siebie! Fronty lakierowane na wysoki połysk, drewniane czy też imitujące rysunek egzotycznego drewna? Do tego kuchnie w stylu rustykalnym, prowansalskim czy inspirowane stylem 'eco' w pełnej palecie barw. Aranżację wymarzonego wnętrza - dopasowanego do potrzeb i gustów domowników - gwarantuje również duży wybór szafek oraz bogata gama dodatkowego wyposażenia. A to wszystko - tylko do 25 listopada 2012 - w cenach obniżonych o wartość podatku VAT!

Kuchnie bez VAT w Black Red White!

Akcja promocyjna Black Red White to niepowtarzalna okazja do urządzenia nowej kuchni lub do zmiany aranżacji obecnej. Promocją "Kuchnie bez VAT" objęte są m.in. typowe i nietypowe korpusy, fronty oraz szuflady, blaty, uchwyty, listwy ozdobne i cokołowe, wyposażenie szafek i szuflad, szklane półki, systemy relingowe czy oświetlenie.

Wymarzona kuchnia w zasięgu ręki! Na Klientów Black Red White czeka również szereg usług dodatkowych. W salonie czy studiu kuchni każdy może liczyć na fachową pomoc począwszy od indywidualnych konsultacji jak urządzić kuchnię, przez zwymiarowanie wnętrza i wykonanie profesjonalnego projektu zabudowy, aż po transport i montaż zakupionych mebli. Urządzenie kuchni jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Regulamin promocji oraz adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na stronie www.brw.com.pl

Kuchnie bez VAT w Black Red White!

Oceń artykuł
3,50 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także