Kuchnie na wymiar od Black Red White

Kuchnie na wymiar od Black Red White

Indywidualny projekt, nowoczesne rozwiązania technologiczne i niestandardowe pomysły na aranżację - kuchnie od Black Red White przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Zatem czas na zmiany - od 10 do 21 maja 2012 roku ceny wszystkich kuchni na wymiar od Black Red White będą aż o 25% niższe.

Majowa promocja na kuchnie w sklepach Blach Red WhiteMarzenia o 'nowej' kuchni mogą stać się rzeczywistością. Nie ma na co czekać!

Meble kuchenne na wymiar z oferty Black Red White to klasyka w najlepszym wydaniu, ale też nowoczesne, awangardowe trendy. Duży wybór szafek oraz bogata gama dodatkowego wyposażenia gwarantują aranżację wymarzonego - dopasowanego do potrzeb i gustów domowników - wnętrza. Fronty lakierowane na wysoki połysk, drewniane czy też imitujące rysunek egzotycznego drewna. Do tego kuchnie w stylu rustykalnym, prowansalskim czy inspirowane stylem 'eco' w pełnej palecie barw.

Majowa akcja promocyjna kuchni na wymiar to niepowtarzalna okazja do urządzenia nowej kuchni lub do zmiany aranżacji obecnej. Warto podkreślić wyjątkowe okazje m.in. 25% obniżki na szafki, fronty, szuflady, blaty, cokoły, listwy wieńczące i podszafkowe oraz uchwyty, 15% obniżki na elementy dodatkowe, takie jak listwy przyblatowe, wyposażenie szuflad, relingi, kolumny meblowe czy oświetlenie.

Majowa promocja na kuchnie w sklepach Blach Red White - kuchnia 38th Elysee AvenueStworzenie wymarzonej kuchni ułatwi nie tylko bogata oferta, ale również szereg usług dodatkowych, jakie dla swoich klientów przygotowała firma Black Red White. W salonie czy studiu kuchni każdy może liczyć na fachową pomoc począwszy od indywidualnych konsultacji jak urządzić kuchnię, zwymiarowania wnętrza, poprzez wykonanie profesjonalnego projektu zabudowy, aż po transport i montaż zakupionych mebli.

Kuchnia jest 'sercem' domu, synonimem ciepła, gościnności i rodzinnej atmosfery. Warto więc - na fali wiosennych zmian - zajrzeć do salonów i studiów kuchni Black Red White, aby sprawdzić atrakcyjne oferty na miarę każdego wnętrza.

Majowa promocja na kuchnie w sklepach Blach Red White - kuchnia Frigg

Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Black Red White (Genesis PR)

Polecamy Ci również

Zobacz także