Kwadratowy syfon w zlewie

Kwadratowy syfon w zlewie

kwadratowy syfon w zlewie

Kuchnie kubistyczne, ostre kąty meblowe, nowoczesny design... wszystko to wymaga odpowiedniej oprawy, czyli detali. O tyle, o ile w portfolio armatury, wanien, zlewów czy innych niezbędnych elementów wyposażenia mocny kąt i kubistyczna forma są obecne w trendach od kilku lat - mniejsze akcesoria dopiero teraz doczekują się uwagi projektantów. Na rynku pojawił się właśnie detal spinający w całość kubistyczne formy kuchenne - kwadratowy syfon do zlewozmywaków granitowych.

Zlewy granitowe, jako najchętniej wybierane do domów ze względu na elegancję i trwałość, od wielu lat są oczkiem w głowie projektantów. Zmieniają kształty, zaskakują kolorami i eksperymentami z głębokością komór lub ociekaczy. Teraz doczekały się modnego dodatku - syfonu z elementami w kształtach kwadratów.

Nowość, syfon kwadratowy Laveo, pasuje do zlewów granitowych z modnymi odpływami 3,5 cala. Jest chromowany, posiada korek automatyczny, a jego wysoką jakość potwierdza kraj produkcji - Włochy. Syfon można kupić jako osobny element zamienny albo w komplecie ze zlewem, jeśli i tak planujemy jego zakup. Syfon jest dostępny w Castoramie i kosztuje ok. 160 zł. Można go też kupić w komplecie z granitowym zlewem Havana zaprojektowanym z myślą o kuchniach nowoczesnych i kubistycznych.

 

Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Kchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także