L - nauka jazdy na designie kuchni. Nowe kształty baterii na...

0
L - nauka jazdy na designie kuchni. Nowe kształty baterii na...

Najbardziej uniwersalne kształty baterii zlewozmywakowych już od dawna goszczą w domach Polaków. Najpopularniejsze to standardowe baterie stojące i baterie ścienne.

Nowa seria baterii Laveo w kształcie "L" to VegaOd paru lat do powszechnego użycia wchodzą też baterie w kształcie litery "F" i "U" jako dobra alternatywa dla tych, którzy stawiają na wysokiej jakości projekt aranżacji. Teraz na rynku pojawił się kolejny hit - baterie w kształcie litery "L". Komu dedykowane? Przede wszystkim tym, którzy posiadają zlewozmywaki z płytką komorą, oszczędzające miejsce.

Czytaj także: Tradycyjny i elegancki design baterii Luga [ZDJĘCIA]

Nowa seria baterii Laveo w kształcie "L" to Vega. Składa się z dwóch baterii stworzonych z myślą o posiadaczach zlewozmywaków granitowych i kompozytowych, którzy chcą dobrać armaturę do odcienia zlewozmywaka. Zlew granitowy i bateria z podobnego materiału wyglądają bowiem bardzo elegancko, a przede wszystkich stanowią spójną aranżacyjnie kompozycję.

Nowa seria baterii Laveo w kształcie "L" to VegaNowe baterie Vega to dwa podstawowe kolory, w których najchętniej kupujemy zlewy granitowe - beż i czerń. Vega wykonana jest z wysokiej jakości mosiądzu i posiada wykończenie proszkowe, które doskonale odwzorowuje naturalną barwę i fakturę granitu. Jest wyposażona w ceramiczną głowicę dwustopniową, która redukuje zużycie wody i w ośmioletni okres gwarancji.

Czytaj także:

Nowy trend designu armatury - baterie retro glamour Beya [GALERIA]

Zlew z opcją oszczędzania miejsca - idealne rozwiązanie dla małych mieszkań

Nową serię Vega można kupić w sieci Polskich Składów Budowlanych, Merkury Market i wybranych sklepach Leroy Merlin. Cena baterii to ok. 250 zł.

Oceń artykuł
3,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Kuchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także