Lakier do drewna Alkilak marki Domalux został udoskonalony

Lakier do drewna Alkilak marki Domalux został udoskonalony

Popularny od lat lakier do drewna Alkilak marki Domalux, przeszedł gruntowną kurację odmładzającą. Udoskonalony Alkilak cechuje się wyjątkowo estetycznym połyskiem: tworzy równą, błyszczącą powłokę, przypominającą politurę.

Lakier do drewna Alkilak marki DomaluxPodkreśla dekoracyjność drewna i doskonale nadaje się do lakierowania mebli (komody, stoły, krzesła, i in.), drzwi, boazerii oraz innych elementów drewnianych używanych wewnątrz pomieszczeń. Lakier można stosować również na zewnątrz. Zapewnia dobrą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi (deszcz, słońce, mróz). Możemy nim zabezpieczyć drzwi, okna, altanki, domki letniskowe czy meble ogrodowe. Lakier chroni powierzchnię drewna, nadając je jednocześnie elegancki połysk. Produkt spełnia normy ekologiczne dotyczące dopuszczalnej zawartości lotnych związków organicznych (LZO). Jego wydajność przy jednej warstwie lakieru wynosi do 15m2 z 1 litra. Alkilak dostępny jest w opakowaniach o objętości 1 i 10 litrów.

Aplikacja

Drewno przeznaczone do lakierowania powinno być wysezonowane, przeszlifowane i odpylone. Elementy drewniane przeznaczone do eksploatacji na zewnątrz pomieszczeń należy uprzednio zaimpregnować bezbarwnym Impregnatem Extra marki Drewnochron. Alkilak należy przed użyciem dokładnie wymieszać. Odpowiednio przygotowaną powierzchnię zaleca się polakierować dwukrotnie. Temperatura powietrza w trakcie lakierowania i sezonowania powinna wynosić od +15°C do +25°C.

* Producent: PPG Deco Polska * Opakowanie: 1L, 10L * Cena: 17,34 PLN netto za 1 L

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Domalux

Polecamy Ci również

Zobacz także