Lakierowane szkło dekoracyjne

Lakierowane szkło dekoracyjne

Osiągnięcie śnieżnobiałego efektu w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych możliwe jest tylko przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Dla miłośników minimalizmu i świeżości we wnętrzach przygotowano: DecoCristal Super White - lakierowane szkło dekoracyjne o nieskazitelnej bieli.

Szkło sprawia, że pomieszczenie staje się czyste i lekkieSzkło coraz częściej zastępuje inne materiały wykończeniowe w nowoczesnych kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach.

Zaletą zastosowania szklanych powierzchni jest uzyskanie dużych, jednolitych powierzchni o gładkiej fakturze i niespotykanych walorach estetycznych. Osiągnięte dzięki temu efekty wizualne zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Jednym z coraz bardziej popularnych kolorów szkła we wnętrzach jest biel. Barwa ta podkreśla nieco awangardowy charakter pomieszczenia, ale mówi też o czystości i lekkości przestrzeni. Co więcej, optycznie powiększa ona wnętrza i daje poczucie świeżości.

DecoCristal SuperWhite to szkło typu float, które pokryte jest z jednej strony białą, organiczną farbą. Po wyschnięciu daje ona piękny lakierowany efekt, zamieniając szkło w najwyższej jakości materiał wykończeniowy.

Szkło to może być wykorzystywane w większości pomieszczeń, ale najlepiej sprawdza się w kuchniach i łazienkach. W przeciwieństwie do innych rozwiązań technologicznych, szkło to jest pokrywane farbą już na etapie produkcji i przycinane do odpowiedniego rozmiaru, co zmniejsza koszty jego wytworzenia.

Jest ono dostępne również w wersji bezpiecznej na stłuczenia z przezroczystą folią zabezpieczającą. W przypadku pęknięcia, szkło pozostaje przytwierdzone do folii i zmniejsza ryzyko skaleczenia.

Oceń artykuł
3,27 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Elżbieta Podolska

Polecamy Ci również

Zobacz także