Latem dekoruj i urządzaj jeszcze taniej z Black Red White!

Latem dekoruj i urządzaj jeszcze taniej z Black Red White!

Ponad dwa tygodnie cenowego szaleństwa w inspirującym świecie Black Red White! Tyle czasu mają miłośnicy gustownych i praktycznych artykułów wyposażenia wnętrz na atrakcyjne zakupy w nowych, niższych cenach.

Dzięki najnowszej promocji w salonach Black Red White - trwającej do 30 lipca 2012 - zakup niezbędnych dodatków do urządzenia kuchni, salonu, sypialni, garderoby, a nawet do letniego ogrodu będzie czystą przyjemnością. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie www.brw.com.pl.

Lipcowa promocja 'Dodatków' w salonach Black Red White to niebywała okazja do niecodziennych zakupów w atrakcyjnych cenach. Na klientów czeka szeroka gama artykułów kuchennych, dodatków dekoracyjnych, akcesoriów do garderoby oraz pościeli, narzut, ręczników i dywanów. W lipcu taniej można również kupić efektowne lampy wiszące i podłogowe, kinkiety, plafony i żyrandole.

Czytaj także: Wakacyjne urządzanie czas zacząć!

Firma Black Red White pomyślała też o najmłodszych klientach. W aktualnej promocji znalazły się dodatki do pokoju dziecięcego, w tym kolorowe ramki na zdjęcia, kartonowe pudła i plastikowe kufry, które pomieszczą i uporządkują ulubione zabawki.

Nowe niższe ceny dodatków dekoracyjnych do kuchni, salonu, pokoju dziecięcego i sypialni obowiązują tylko do 30 lipca. Gazetkę z pełną ofertą produktów promocyjnych oraz adresy salonów biorących udział w akcji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.Lipcowa promocja 'Dodatków' w salonach Black Red White!

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także