Łazienka - eleganckie baterie

Łazienka - eleganckie baterie

bateria łazienkowaElegancka rączka natrysku wraz z trafnie dobraną baterią wannową tworzą ładną kompozycję – wizytówkę nowoczesnej łazienki. Tłem dla tego duetu jest funkcjonalna, wanna i naturalna kolorystyka aranżacji.

Subtelna i filigranowa rączka natrysku Filo firmy Ferro o kształcie przypominającym gałązkę drzewa i nieco zaoblonej linii, zakończona jest dyszą, która wygląda jak rozkwitający wiosną kwiatowy pąk.  Zapewne z tego powodu Filo prezentuje się doskonale w otoczeniu nawiązujących do świata przyrody akcesoriów łazienkowych wykonanych z bambusa oraz ozdobnych muszli i kamieni. Jednofunkcyjna rączka zaopatrzona w zawór przeciwzassaniowy oraz sitko wyposażone we wkładkę umożliwiającą łatwe usuwanie kamienia wapiennego pokryta została elegancką warstwą chromu i satyny.

rączka natryskubateria wannowa

Najlepszą parą dla niej będzie bateria wannowa Napoli o zaokrąglonej formie, misternie dopracowanych detalach i błyszczącej chromowanej powłoce. Baterię zaopatrzono w regulator ceramiczny i automatyczny przełącznik wanna/prysznic. 

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także