Łazienka w stylu glamour - pamiętaj o detalach!

0
Łazienka w stylu glamour - pamiętaj o detalach!

Kobiety uwielbiają blask. Nie tylko biżuterii, ale także przedmiotów, którymi się otaczają. Bogaty błyszczący design, z dużą ilością elementów zdobiących to popularny styl glamour. W Polsce jeszcze niezbyt często spotykany w aranżacji, na świecie jednak zdobywający coraz większe grono zwolenników.

Urządzając na przykład łazienkę w stylu glamour, warto pamiętać o każdym detalu. Tym podkreślającym charakter aranżacji są niewątpliwie baterie.

Z myślą o zwolennikach stylu glamour powstała nowa seria baterii Tiriba od Laveo. Jest to komplet czterech baterii o oryginalnym designie i wysokiej jakości wykonania. W skład serii wchodzą bateria umywalkowa, bateria umywalkowa nablatowa, bateria natryskowa oraz wannowa.

Wykonane są z mosiądzu i posiadają wykończenie chromowane. Wszystkie posiadają dwustopniowe głowice 35-mm, które oszczędzają wodę, automatycznie regulując strumień. W bateriach umywalkowych zastosowano tak zwany korek klik-klak, który jednym dotknięciem palca zamykamy, a kolejnym przyciśnięciem otwieramy, umożliwiając wypływ wody z umywalki.

Czytaj także: Jak zamontować baterię umywalkową? [FILM INSTRUKTAŻOWY]

 

Oceń artykuł
3,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Kuchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także