Legnoart to "sztuka z drewna" [GALERIA]

Legnoart to "sztuka z drewna" [GALERIA]

LEGNOART to firma założona w 1946 roku z siedzibą w Omegna, nad brzegiem pięknego jeziora Orta, w północno-zachodnich Włoszech. Obecnie jest reprezentowana w ponad 50 krajach na terenie całego świata.

Unikatowa kolekcja LEGNOART powstaje dzięki pracy znanego designera Enrico Albertini oraz jego zespołu doskonałych i znanych projektantów.

Legnoart to "sztuka z drewna" - wszystkie przedmioty wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości i rzemiosła z silnym naciskiem na innowacyjny design, dbałość o szczegóły oraz stosowanie "ekologicznych" materiałów.

Wiele produktów tego włoskiego producenta uznawanych jest za "obiekt pożądania" w salonie, kuchni czy jadalni każdego nowoczesnego mieszkania czy domu, Wszystkie przedmioty Legnoart mają charakterystyczną osobowość i wyraźną tożsamość na rynku, są atrakcyjne dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość "elementów stylu życia", o niepowtarzalnym wzornictwie. Dodatkowo elegancji nadają piękne i dystyngowane opakowania.

Ponieważ firma kontroluje pełny cykl produkcyjny, od koncepcji do produkcji i dystrybucji, może zapewnić sprawne funkcjonowanie i w pełni zarządzać kontrolą jakości na najwyższym możliwym poziomie.

Italian Design - wszystkie elementy w kolekcji odzwierciedlają charakterystyczny włoski styl i szyk gdzie widoczny jest silny nacisk na innowacyjny design, estetykę, funkcjonalność i trwałość.

Zapraszamy na stronę internetową www.btrzy.pl, aby zobaczyć i dowiedzieć się więcej o tych zjawiskowych produktach.

Oceń artykuł
3,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: btrzy, LEGNOART

Polecamy Ci również

Zobacz także