Lekko we wnętrzu - meble Voucher od Black Red White Premium

Lekko we wnętrzu - meble Voucher od Black Red White Premium

Jak uzyskać nowoczesne, subtelnie urządzone wnętrze? Efekt lekkości w salonie stworzymy wybierając odpowiednie meble w jasnym kolorze, w których wykorzystane są szklane elementy. Dzięki najnowszej kolekcji mebli Voucher z oferty Black Red White Premium zaaranżowanie przytulnego i jednocześnie funkcjonalnego pokoju dziennego jest bardzo proste.

Meble Voucher od Black Red White Premium

Meble z kolekcji Voucher od Black Red White Premium doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Ich prosta forma nie przytłacza, idealnie sprawdzając się w mieszkaniach urządzonych modernistycznie i prosto. Oryginalne zestawienie tworzy jasna kolorystyka 'dębu sonoma' w połączeniu ze szklanymi frontami i półkami, które odbijają światło i nadają wnętrzu lekkości. Czarna ramka otaczająca szklane fronty oraz akcent w postaci oświetlenia ledowego podkreślają nowoczesny charakter mebli.

System modułowy Voucher z oferty Black Red White Premium składa się z 7 funkcjonalnych elementów, które można w dowolny sposób ze sobą zestawiać. Przeszklone witryny pozwolą na odpowiednie wyeksponowanie dekoracji i pamiątek, a pojemne komody i szafki z łatwością pomieszczą wszelkie drobiazgi. W salonie sprawdzą się również szafki rtv z szufladami oraz półki wiszące. Meble Voucher dostępne są również w formie zestawu.

Więcej szczegółów na temat mebli Voucher z oferty Black Red White Premium znaleźć można na stronie www.brw.com.pl

Oceń artykuł
3,50 / 14 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także